Adana’da Buz Lazer Epilasyon Uygulaması

Adana’da Buz Lazer Epilasyon Uygulaması
0

Son yılların popüler Lazer Epilasyon tedavisi olan Buz Lazer, Adana Lazer Epilasyon merkezleri tarafından da benimsenmektedir. Lazer Epilasyon Adana merkezleri ağrısız ve konforlu olması nedeniyle Buz Lazer ‘i tercih ediyor.

buz-lazer
adana’da buz lazer epilasyon uygulaması 3

İçindekiler Tablosu

Buz Lazer Nedir? Güvenli midir?

Buz Lazer, seksenden fazla ülkede kullanılmaktadır. Kullanıldığı tüm ülkelerde yüksek hasta memnuniyetine sahiptir bir markadır. Buz Lazer’i diğer lazer epilasyon yöntemlerine göre avantajlı kılan en önemli özelliği ağrısız bir uygulama olmasıdır. Buz Lazer tüm cilt tipleri için düşünülerek geliştirilmiş bir teknolojidir. Buz Lazer etkili ve güvenli lazer epilasyonu konforla birleştirmek için yaklaşık 10 yıl süren araştırmalar sonucu geliştirilmiştir. Buz Lazer gelişmiş bu teknolojisi ile günümüzün en kapsamlı ve en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemidir.

Buz Lazer, Soprano Ice Platinum ve Soprano Titanium cihazlarını tanımlayan patentli bir markadır. Alexandite, Diyot ve Nd:YAG dalga boylarının aynı sistemde birleştirilmesiyle oluşturulan bu sistem sayesinde tüm cilt ve kıl tiplerinde güvenle uygulama yapılabilmektedir.

BENZER YAZILAR  En İyi Kas Gevşetici Hap İsimleri

FDA onayına sahip tüm Buz Lazer cihazları Sağlık Bakanlığı ÜTS sistemine tıbbi cihaz olarak kayıtlıdır. Sahip olduğu teknolojiler sayesinde ciltte herhangi bir aktivasyona veya yan etkiye sebep olmadığı tespit edilmiştir. Bu sebeple kullanıcıların uygulamaya olan güveni artmaktadır. Bu nedenle Adana lazer epilasyon merkezlerinde Buz Lazer markası hızla yayılmaktadır.

soprano
adana’da buz lazer epilasyon uygulaması 4

Buz Lazer ve Geliştirilmiş Teknolojileri

Buz Lazer yönteminde kullanılan Ice Teknolojisi, geniş uygulama başlığının safir ucu sayesinde cildi -3 dereceye kadar soğutmaktadır. Tüm seans boyunca devam eden bu kompakt soğutma cildi serinletmekte ve ferah bir bitiş sağlamaktadır. Bu sayede lazer ısısı hissedilmediği için ağrı da hissedilmemektedir.

SHR (Super Hair Removal) patentli uygulama tekniği ile kıl kökleri kademeli olarak ısıtılmaktadır. Bu da kıl köklerinin tahribatı sırasında ciltte ısı hissedilmemesini sağlamaktadır. Buz Lazer epilasyonun ağrısız olmasını SHR teknolojisi sayesindedir. Tek tek atım yapan lazer epilasyon yöntemlerindeki gibi yoğun ısı hissedilmemekte ve cilt yüzeyi korunmuş olmaktadır. Geniş uygulama başlığı sayesinde çoklu lazer atımları yaparak hızlı ve acısız bir tedavi süreci sunulmaktadır.

BENZER YAZILAR  Aferin Forte Ne İşe Yarar?

Buz Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürmektedir?

Seans sayısı uygulama yapılan kişinin kıl yapısı, kıl rengi, kıl yoğunluğu ve cilt rengi gibi faktörlere göre değişiklik gösterebileceğinden herkes için aynı seans sayısı geçerli olmamaktadır. Etkin bir uygulama için ortalama seans sayısı yaklaşık 6-8 seans olarak önerilmektedir.

Cilde ve kıl tipine uygun ve doğru enerjiler kullanıldığı takdirde deri yüzeyinde leke oluşumu görülmemektedir. Güvenirliği yapılan klinik araştırmalarla kanıtlanmış olan Buz Lazer yöntemiyle beraber, tüm cilt ve kıl tiplerinde kalıcı ve etkili sonuçlara ulaşılmaktadır.https://www.buzlazer.com linkinden Adana lazer epilasyon merkezlerinde gerçek Buz Lazer cihazları kullanan kliniklere güvenle ulaşabilirsiniz.

Kişisel bilgi birikimi, yerli ve yabancı kaynaklar, bilimsel araştırma ve bilimsel deneyler ışığında ekip olarak bilgi geçişi sağlamaya çalışır.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir