Fit ve Form 2009 yılında kuruldu. Amaç özelde Türkiye ‘de yaşayan halkımıza genelde tüm insanlığa fayda sunmak. Hangi konuda. Elbette diyet, doğru beslenme, zayıflama, besinler ve benzeri konularda. Kısaca sitemizde Fit ve Formda Kalma hakkında önemli bilgilere ulaşıyor olacaksınız.

Doğru kilo verme, vücuttaki istenmeyen yağlardan kurtulma gibi çok sayıda önemli bilgiyi sitemizde bulabilirsiniz. Bununla birlikte doğru ve dengeli beslenmenine özellikle vurgu yapıyoruz. Zira kas gelişimini ve sağlığı teşvik etmek önceliklerimiz arasında.

Sağlıklı olmayı sağlayacak bilimsel kaynaklı içeriklerle sizlere destek olmayı hedefliyoruz. Sitemizi arama motorları veya sosyal medya kuruluşlarından bağlantılı olarak ziyaret eden tüm kullanıcılarımız gizlilik politikası altında belirlediğimiz tüm şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

Fit ve Form, kullandığı tüm içerikler ve görseller için tüm haklarını saklı tutmaktadır. Bizlerle iletişim kurmak isteyen kullanıcılarımız iletişim sayfamızda yer alan formu kullanarak bizlere ulaşabilir.