En İyi Saç Ekim Merkezi

En İyi Saç Ekim Merkezi
En İyi Saç Ekim Merkezi
0

En iyi saç ekim merkezi olarak kabul edilebilecek birçok klinik ve merkeze ev sahipliği yapan Türkiye, saç ekimi operasyonlarında global ölçekte öncüdür. Yüksek standartta hizmet kalitesinin yanı sıra en iyi saç ekim merkezi olarak kabul edilebilecek merkezler özgün tekniklerle hizmet verir. Özellikle hekim tecrübesi ve mesleki yeterliliği yüksek olan bu merkezler, saç ekimi operasyonlarında da yüksek başarı yüzdesine sahiptir. Ayrıca Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri, teknolojik altyapı bakımından da dünya standartlarının üzerindedir. Teknolojik altyapının yanı sıra bu merkezlerde saç ekimi operasyonları gerçekleştiren hekimler, uluslararası alanda öncü niteliğe sahiptir.

İçindekiler Tablosu

En İyi Saç Ekim Merkezi Hangisi?

En iyi saç ekim merkezi hangisi, sorusuna yanıt arayanlar için Türkiye’de birçok saç ekimi merkezinin en yüksek standartlarda operasyonlara ev sahipliği yaptığı belirtilmelidir. Bilineceği üzere Türkiye, saç ekimi konusunda dünya çapında öncülüğe sahiptir. Başta büyükşehirler olmak üzere Türkiye’nin farklı şehirlerde global ölçekte tanınırlığa sahip olan birçok saç ekim merkezi ve kliniği bulunur. Bu merkezler, Ar-Ge çalışmalarına da önem vererek, yeni tekniklerin gelişiminde de aktif rol oynamıştır. Aynı zamanda Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri, hijyen standartları açısından da hastalara gelişmiş bir hizmet vadeder.

En İyi Saç Ekim Merkezi Nasıl Anlaşılır?

En iyi saç ekim merkezi nasıl anlaşılır, sorusu saç ektirmek isteyenler tarafından en çok merak edilen konulardandır. Saç ekimi alanında Türkiye’de birçok farklı merkezin yüksek standartlarda hizmet veriyor olması, geniş yelpazeli alternatiflerin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Dolayısıyla en Türkiye’de en iyi saç ekim merkezi olarak anılabilecek birçok merkez ve klinik bulunmaktadır.

En iyi saç ekim merkezlerinin tespit edilebilmesi adına bazı temel faktörlerin doğru şekilde analiz edilmesi gerekir. Bu kapsamda en iyi saç ekim merkezi belirlenirken dikkat edilmesi gereken başlıca faktörler şu şekilde sıralanabilir:

 • Merkezin uluslararası alanda tanınırlığı ve hizmet vermiş olduğu süre
 • Merkezde saç ekimi operasyonu gerçekleştiren uzman doktorların hizmet süreleri ve elde etmiş oldukları tecrübeler.
 • Merkezi sterilizasyon açısından ne vadettiği
 • Operasyonlara katılan diğer personellerin yetkinlikleri ve yeterlilikleri
 • Merkezin teknolojik altyapısı
 • Merkezin saç ekimi operasyonlarında vadettiği başarı oranı
 • Merkezde kullanılan saç ekimi tekniklerinin yeterliliği
 • Verilen hizmetlerin kalitesi
 • Sunulan alternatif diğer hizmetlerin çeşitliliği
 • Saç ekimi uygulamalarına ek olarak verilen tedavi hizmetleri
BENZER YAZILAR  Dirsek Kararması Neden Olur, Nasıl Geçer?

Gibi faktörler, en iyi saç ekim merkezi belirlenirken dikkat edilmesi gereken başlıca unsurlardır. Özelikle saç ekimi operasyonlarında görev alan hekimlerin ve merkezin sahip olduğu tecrübeye yüksek düzeyde önem verilmelidir. Bilineceği üzere saç ekimi operasyonlarında başarının en asli unsuru, hekim ver merkez tecrübesidir.

En İyi Saç Ekim Merkezi Listesi 2021

En iyi saç ekim merkezi listesi 2021 içerisine dahil olabilecek birçok klinik Türkiye’de hizmet verir. Özellikle saç ekiminde deneyimli uzman doktorlara sahip olan bu merkezler, saç ekiminde öncü teknolojiler kullanmaktadır. Türkiye’nin en iyi saç ekimi operasyonu yapan merkezleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Hermest Saç Ekim Merkezi
 • Acıbadem Hastanesi Saç Ekim Kliniği
 • Nimclinic Saç Ekimi ve Estetik Merkezi
 • Esthetica Saç Ekim Merkezi
 • Transmed Saç Ekim Merkezi
 • AHD Clinic Saç Ekim Merkezi
 • Serkan Aygın Saç Ekim Merkezi
 • Asmed Saç Ekim Merkezi

Belirtilen tüm bu merkezlerin hemen her hepsinde dünya standartlarının üzerinde saç ekimi operasyonu gerçekleştirilir. Operasyon başarısı oldukça yüksek olan bu merkezler, her yıl Türkiye’nin sağlık turizmi kapsamında on binlerce ziyaretçi ağırlamasında aktif olarak rol oynamaktadır.

En iyi saç ekim merkezleri ve fiyatları birçok etkene bağlı olarak değişiyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve daha birçok şehrimizdeki saç ekimi yorumları ve fiyatları hakkında en güncel bilgilere tek tıkla ulaşmanız mümkün! Saç Ekimi Forum web sitesinden en güncel saç ekimi bilgilerine ulaşıp faydalanabilirsiniz.

Hermest Saç Ekim Merkezi

Araştırmalara baktığımızda Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri listelerinde ilk sırada her zaman Hermest Saç Ekim merkezini görmekteyiz. Saç ekimi sektöründe 20 senedir varlığını sürdüren Hermest, hastalarına her daim doğal ve başarılı saç ekim sonucu vermektedir. Saç ekimi yorumlarına ve saç ekimi sonuçlarına baktığımızda Hermest’in başarısı su götürmez şekilde ortada. Özellikle kendi tasarımları olan Unique Slit FUE tekniği ile %99 oranında başarılı ve doğal sonuç elde ediyorlar. Ayrıca traşsız saç ekimi, kadınlarda saç ekimi ve DHI saç ekim teknikleri ile de hizmet vermektedir. Sizler de Hermest Saç Ekimi Merkezinde ücretsiz saç analizi gerçekleştirebilirsiniz.

BENZER YAZILAR  En Etkili Uyuz İlacı

Acıbadem Hastanesi Saç Ekim Kliniği

Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri arasında yer alan Acıbadem Hastanesi, bünyesinde saç ekim kliniklerine ev sahipliği yapmaktadır. Hemen her şubesinde saç ekimi operasyonu gerçekleştirmek için kliniğe sahip olan hastaneler grubu, global ölçekte faaliyet gösterir. Özellikle yurtdışından birçok ziyaretçiyi ağırlayan Acıbadem Hastanesi Saç Ekim Kliniği, hizmet standartları bakımından dünyanın en iyileri arasındadır. Saç ekimi operasyonlarının yanı sıra tedavi uygulamaları ve estetik cerrahi alanlarında da hizmet veren Acıbadem Hastanesi, en başarılı saç ekimi operasyonlarına ev sahipliği yapmaktadır.

Nimclinic Saç Ekimi ve Estetik Merkezi

Listemize hız kesmeden devam ettiğimizde Nimclinic bizleri karşılıyor. Uzun zamandır adından doğal sonuçları ile söz ettiriyor. Ayrıca Nimclinic uygun saç ekimi merkezi olduğundan bütçe dostu da diyebiliriz. Saç ekimi fiyatları operasyonlarda kullanılan saç ekimi tekniklerine göre değişiklik göstermektedir. Nimclinic başarısını çatısı altında topladığı uzman kadrodan da almaktadır. Uzman kadrosu ile yalnızca saç ekimi alanında değil estetik cerrahi alanında da hastalara hizmet vermektedir. Sizler de bütçe dostu ve en iyi saç ekim merkezi olan Nimclinic ile iletişime geçip saç ekimi hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Esthetica Saç Ekim Merkezi

En iyi saç ekim merkezi listesinde yer alan bir diğer başarılı merkez de Esthetica Saç Ekim Merkezi’dir. Saç ekimi operasyonlarının yanı sıra plastik cerrahi alanında gerçekleştirdiği operasyonlarla adından sıklıkla söz ettiren Esthetica Saç Ekim Merkezi, DHI tekniğinde uzmanlaşmıştır. Choi İmplanter adı verilen özel bir kalemle saç ekimi operasyonları gerçekleştiren merkez, ağrısız ve acısız saç ektirmek isteyenler için oldukça idealdir.

BENZER YAZILAR  Hirudoid Forte Jel Nedir? Ne İşe Yarar?

Transmed Saç Ekim Merkezi

Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri denildiğinde akla ilk gelen merkezlerden olan Transmed, son dönemin en popüler kliniklerindendir. Türkiye’de olduğu kadar global ölçekte de tanınırlığı yüksek olan merkez, klasik saç ekim tekniklerinin yanı sıra tedavi uygulamalarıyla da ön plana çıkmıştır. Özellikle lazer saç ekim tedavisinin aktif olarak tercih edildiği merkezde farklı tekniklerde saç ekimi operasyonu gerçekleştirilir. Transmed Saç Ekim Merkezi’nde kozmetik cerrahi alanında da birçok uygulama bulunmaktadır.

AHD Clinic Saç Ekim Merkezi

Ankara’da DR. Hakan Doğanay tarafından gerçekleştirilen saç ekimi operasyonlarıyla uluslararası tanınırlığa ulaşmış olan AHD Clinic Saç Ekim Merkezi, hemen her konuda dünya standartlarının üzerindedir. Hijyen ve sterilizasyon hassasiyeti, teknolojik yeterlilik, deneyim ve saç ekim teknikleri bakımından oldukça iddialı olan merkezde FUE ve DHI yöntemleriyle saç ekimi gerçekleştirilir. Fiyatlandırma açısından ortalama standartlarda konumlandırılabilecek olan AHD Clinic Saç Ekim Merkezi’nde fiyatlandırma greft başına belirlenir.

Serkan Aygın Saç Ekim Merkezi

En iyi saç ekim merkezi denildiğinde akla ilk gelen merkezlerden olan Serkan Aygın Saç Ekim Merkezi, kaliteli hizmet anlayışıyla fark yaratmaktadır. Dr. Serkan Aygın yönetiminde gerçekleştirilen saç ekim işlemlerinde başarı oranı oldukça yüksektir. DHI , FUE ve Safir FUE tekniklerinin kullanıldığı merkez Uluslararası Dermatoloji Kliniği’ne üyedir.

Asmed Saç Ekim Merkezi

İstanbul’un Ataşehir ilçesinde hizmet veren Asmed Saç Ekim Merkezi, Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri arasında ilk sıralarda yer alır. Son derece öncü ve iddialı bir teknolojik altyapıya sahip olan merkez, uluslararası alanda tanınırlık açısından da oldukça yüksek düzeydedir. Dr. Koray Erdoğan öncülüğünde faaliyet gösteren Asmed Saç Ekim Merkezi, saç ekimi operasyonlarından öncü oldukça verimli bir analiz süreciyle operasyon başarısını yüksek seviyeye çekmeyi hedefler.

Kişisel bilgi birikimi, yerli ve yabancı kaynaklar, bilimsel araştırma ve bilimsel deneyler ışığında ekip olarak bilgi geçişi sağlamaya çalışır.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir