Paw Paw Kedi Maması Çeşitleri Neler?

Kedi maması tercihinde, marka son derece önemlidir. Çünkü doğru içeriğe sahip olması, içeriğin kaliteli gıdalardan elde edilmesi, sürekli kontrol edilmesi gibi bazı değişkenler ön plana çıkar. Bu sebeple ayrıcalıklı markalardan yana tercihinizi kullanmanızı öneriyoruz. Bu markalar arasında yer alan Paw Paw kaliteli içeriğe sahip pek çok farklı mama seçeneği ile karşınıza çıkmaktadır. Genel olarak 4 – 6 farklı çeşidi bulunmasına rağmen bunların bir kısmı da gramajı değiştirilmiş paketlerden oluşmaktadır. Sizin için çeşitlerine göre paw paw kedi maması listesine kısaca bir göz atalım istedik:

Paw Paw Kuzu Etli ve Pirinçli Kedi Maması

Kedilerin tüketmekten en hoşlandığı, en çok tercih edilen mamadır. İçeriğinde bol miktarda enerji barındırdığı için hemen hemen tüm kedi türleri tarafından kullanılabilir. Alerjen barındırmaması, tam kuzu etki olması ve uygun bir mama olması nedeniyle tercih edilebilir.

Paw Paw Tavuk Etli Kedi Maması

Bu kedi maması daha çok yetişkin kedi maması olarak tercih edilmektedir. Aynı zamanda yavru kediler içinde üretilen tipi bulunmaktadır. Kedinizin isteklerine göre, diğer Paw paw kedi mamasıyla birlikte tercih edilebilir. Genellikle veterinerler aralıklarla kedi mamalarının değiştirilmesini talep etmektedirler. Özellikle kuzu etli mama ile tavuk etli mamayı değiştirerek kullanabilirsiniz. Son derece besleyici ve lezzetli bir mama seçeneği olarak ön plana çıkar.

BENZER YAZILAR  Kişiye Özel Gelin Tacı, Saç Aksesuarları

Paw Paw Yetişkin Gurme Kedi Maması

Hiç şüphesiz paw paw kedi maması 15 kg seçenekleri arasında en üst seviye kedi mamasıdır. Çok fazla mama seçen kedilerin bile büyük bir zevkle tüketeceği bir mama çeşididir. Tüm bu kedi maması seçenekleri arasında, kedinizin damak tadına uygun olanı bulabilirsiniz. Genel olarak paw paw üst düzey bir marka olduğu için hangi türünü satın alırsanız alın kediniz bayılarak tüketecektir. Yalnız burada %100 orijinal paw paw markasını satın almanız önem arz eder. Çünkü kedi maması seçenekleri söz konusu olduğunda, doğru mamayı bulmak biraz zor olabilir. Bu konuda bizim tavsiyemiz Petpal adresidir. Petpal uzun yılın verdiği deneyimle, son derece profesyonel mama seçeneklerini ön plana çıkarmaktadır.

Yorum yapın