TikTok Kısa Sürede Rakip Sosyal Medya Uygulamalarına Yetişti

TikTok Kısa Sürede Rakip Sosyal Medya Uygulamalarına Yetişti
tiktok
+ - 0

Dünya üzerinde milyonlarca kişi tarafından kullanılan TikTok uygulaması kısa süre içerisinde Facebook Twitter Instagram ve YouTube gibi sosyal medya platformlarının kullanıcı sayısına sahip olan dev bir sosyal ağ olarak aktif bir şekilde kullanılmaya başlandı. TikTok uygulamasının genel hedef kitlesi gençler olduğundan özellikle de aktif genç kitlelerin reklam ağlarının hedefi haline geldi. Peki bu sosyal medya uygulamasını diğer sosyal medya uygulamalarından ayıran en önemli özellikler nelerdir? TikTok uygulamasının dünyada milyarlarca kullanıcı bulması ve yüksek bir kullanıcı sayısına sahip olması uygulamayı kısa sürede hem maddi hem de sosyal anlamda dev bir platform haline getirdi. Video ağırlıklı ve bu anlamda 15 saniyelik videolara dayalı bir sosyal medya platformu olan TikTok diğer sosyal medya uygulamalarından farklı olarak değişik bir algoritmaya sahiptir. Öte yandan uygulamanın kısa süreli videolar içermesi bir anlamda dezavantajı iken uygulama bu 15 saniyelik videoları birleştirme imkanı da sunmaktadır. TikTok uygulaması ile bireyler birbirlerine hediyeler ve bağışlar gönderebilmektedir ve bu esnada maddi kazanç elde etmelerine olanak sağlamaktadır.

İçindekiler Tablosu

BENZER YAZILAR  Konfor ve Şıklık Arayan Kadınlar İçin Slazenger Ayakkabılar

TikTok uygulaması için beğenin sayısının fazla olması önem arz eder

Sosyal medya platformlarının en önemli özelliklerinden biri de kişilerin gönderilerine beğeni ve yorum yapabilme imkanı sunmasıdır. TikTok uygulamasında da tıpkı Twitter Instagram YouTube uygulamalarında olduğu gibi bireyler gönderilere yorumu yapabilir TikTok beğeni butonu sayesinde gönderileri beğenebilir ya da kendi gönderilerinin beğenilmesini sağlayabilir. TikTok uygulaması bireylerin belirli bir süre canlı yayın açmalarına da olanak sağlar. Tıpkı Facebook Instagram Twitter ve YouTube uygulamalarında olduğu gibi TikTok uygulamalarında da takipçi ve beğeni sayısı fazla olan bireylere fenomen denir. Sosyal medyanın hayatımıza kattığı yeni meslek dallarından biri olan youtuber influencer ya da diğer kavramlar gibi TikTok uygulaması da tiktoker kavramını hayatımıza sokmuştur. TikTok uygulamasını aktif bir şekilde kullanan uygulamadan para kazanan sponsorluk faaliyetleri ürün ve hizmet tanıtımı yapan tictoc uygulaması ile geçimini idame ettirip gelir elde eden bireylere tiktoker denir.TikTok uygulaması genel anlamda 13 yaş üstü bireyler tarafından kullanılmakta ve gençlerin en çok sevdiği uygulamalar arasında yer almaktadır.

TikTok uygulamasında fenomen olabilmek için takipçi ve beğeni sayısını arttırmak şarttır

Tıpkı diğer sosyal medya platformlarında olduğu gibi TikTok uygulamasında da bireylerin fenomen olabilmeleri para kazanabilmeleri ve tanınırlıklarını arttıra bilmeleri için tik tok beğeni ve takipçi sayılarını arttırmaları önem arz eder. Bunu yapmak da artık günümüzde oldukça kolaydır. Eskiden bireylerin kurumsal veya bireysel profillerini daha fazla takipçi ve beğeni ulaştırmak için yoğun çaba sarf etmeleri ve uzun bir zaman dilimi içerisinde sabırla beklemeleri gerekirken gelişen teknoloji ile birlikte dakikalar içinde bireylerin TikTok takipçi veya TikTok beğeni satın alma işlemlerini yapmaları mümkündür. Ülkemizde TikTok beğeni satın işlemini ilk kez müşterilerinin hizmetine sunan kuruluş Crovu’dur. Crovu TikTok beğeni işlemlerini oldukça titiz dikkatli ve hızlı bir şekilde gerçekleştiren aynı zamanda güvenli ödeme seçenekleri ile uygun fiyat hizmeti sunan devasa bir firmadır.

BENZER YAZILAR  3 Kişilik Oyun Önerileri

Crovu ile hesabınız güvende

Crovu bireylerin takipçi satın alma beğeni satın alma izlenme satın alma gibi işlemlerini gerçekleştirdikleri son derece güvenli bir uygulamadır. Crovu sayesinde bireyler özellikle de tik tok uygulamasında fenomen olabilme şansına sahiptir. Grubu müşterilerine her bütçeden bireyin temin edebileceği son derece çeşitli alternatifler den oluşan TikTok paketleri sunmaktadır. Bu paketler sayesinde bireyler hızlı bir biçimde hesaplarına beğeni ya da takipçi yüklenmesini sağlayabilirler. Yapılan araştırmalar sosyal medya platformları üzerinde takipçi ve beğeni sayısının fazla olduğu sosyal medya hesaplarını olan güvenin daha fazla olduğunu ortaya koymuştur. Özellikle Instagram TikTok Facebook gibi uygulamalar üzerinden yapılan bir araştırmaya göre sosyal medyada 10.000 sınırı bireylerin psikolojik eşeğidir. Bireyler 10000 takipçi sınırına ulaşan hesapları daha güvenilir görebilmekte bu hesapları üzerinden etkileşim kurabilmek TV alışveriş faaliyetlerini deyin eğer kurumsal firmaya ait bir hesap ise yapabilmektedir. Crovu sunmuş olduğu profesyonel çözümler ile %100 organik ve gerçek kullanıcıları müşterilerinin hesaplarına yönlendirerek onlara son derece gerçekçi bir biçimde takipçi ve beğeni sayılarını arttırma fırsatı sunar. Sizde Crovu’dan TikTok beğeniler alın ve bu anlamda kurmuş olduğunuz sosyal medya hesabınızın TikTok uygulaması üzerinde görünürlüğünü ve bilinirliğini arttırın.

BENZER YAZILAR  Sevgililer Gününe Özel İndirimler Karaca'da!

Takipçi satın almanın faydaları nelerdir?

TikTok takipçi ve beğeni satın almanın en büyük faydası bireylerin sosyal medyada fenomen olmalarına olanak sağlamasıdır. Sosyal medyada fenomen olmak ise sosyal medya üzerinden para kazanmayı kolaylaştırdığı gibi toplum içerisinde saygınlığı arttıran bir olgudur. Sosyal medya platformları günümüzde milyonlarca kişi tarafından kullanılan ve öncelikle bireylerin kendi iç dünyalarına ilgilendiren bir yerdir. Sosyal medya platformlarında fazla takipçiye ve beğeniye sahip olmak aynı zamanda sponsor arayan ya da sponsor olmak için profil arayışında bulunan kuruluşlarında hızlı bir şekilde dikkatini çekecektir.

Yazar Hakkında

Kişisel bilgi birikimi, yerli ve yabancı kaynaklar, bilimsel araştırma ve bilimsel deneyler ışığında ekip olarak bilgi geçişi sağlamaya çalışır.

Yorum Yap