Yasal Uyarı

Fitveform sitesinde yer alan bilgiler, hiçbir şekilde teşhis ve tedavinin yerine geçmez. Bu sitede gerçek bir muayene sağlık hizmeti verilmemektedir. Sitede yer alan sağlık ile alakalı tüm konuların teşhis ve tedavilerinin uzman bir doktor tarafından yapılması gerekmektedir. Aynı zamanda site içerisinde yer alan bilgiler tüm hastalar için geçerli bir öneri olmayabilir.

 • fitveform.com üzerinde yer alan bilgilerin herhangi bir uzman ile görüşülmesi gerekmektedir. Site üzerinde yer alan bilgiler, ziyaretçileri aydınlatma amacı ile yapılmıştır.
 • Site üzerinde herhangi bir tedavinin yerine geçecek veya muayenenin yerine geçecek bir sağlık hizmeti verilmemektedir. Site üzerinde yer alan bilgiler konusunda kişilerin teşhis ve tedavilerinin mutlaka doktor tarafından yapılması gerekmektedir ve hiçbir tedavi ve muayenenin yerini tutmamaktadır.
 • Sitede yer alan ve okuyuculara verilen bilgiler, herhangi bir hastalığın tanısı için kullanılmaz. Aynı şekilde sitede yer alan bilgiler herhangi bir hastalığın tedavisi için kullanılmaz. Site içeriğini bu tarz amaçlarla kullanan kişilerin bilgileri kullanımından kaynaklanacak tüm sorumluluk ziyaretçilere aittir. Siteyi ziyaret eden kişilerin bu uyarıları kabul ettiği varsayılmaktadır.
 • Site üzerinde verilen bilgiler, sahibinin bilimsel tecrübeleri veya herhangi bir tıbbi bir uygulama, tedavi veya ameliyat için dayanak veya yol gösterici değildir.
 • Sitede yer alan bilgileri kullanan ve ehli olmayan kişilerin uyguladıkları girişimlerin sonuçlarından ve site üzerinde yer alan bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve bu duruma bağlı olarak doğan mağduriyetten fitveform.com sitesi sorumlu olmamaktadır. Verilen tüm tedaviler ve cerrahi işlemler hastane ortamında veya steril ameliyat şartlarında yapılan işlemler olmamaktadır.
 • Site üzerinde kesinlikle mevzuatlara uygun olarak hastaların ameliyat sonrası veya ameliyat öncesi ilişkin görseller yayınlanmamaktadır.
 • Site üzerinde yer alan tüm bilgiler, yorum, düşünce veya görüntüler kişileri tamamen bilgilendirmek için yazılmıştır. Herhangi bir şekilde tedavi, tanı veya reklam amacı taşımamaktadır. Site üzerinde herhangi bir reklam bulunmamaktadır.
 • Site içerisinde adı geçen firmaların, kuruluşların veya kurumların herhangi biri site ile ortalık veya sponsorluk içermemektedir. Site üzerinde yer alan medikal cihazlar ve uygulamalar ile beraber tüm alternatifler verilmeye çalışılmıştır.
 • Site üzerinde yer alan tüm yazılar sık sık güncellenir ve alternatifler hakkında bilgiler verilir, bununla beraber verilmiş olan tüm bilgilerin güncel ve eksiksiz olacağı garanti edilmemektedir. Site ziyaretçilerinin çevrimdışı, çevrimiçi veya e mail yolu ile sorduğu sorulara verilen cevaplar genel şekillerle verilmektedir. Sorulara karşılık olarak herhangi bilgi reçete olarak yerine geçilmez ve ilaç tavsiyesi olmaz. Bununla beraber herhangi bir ilaç ismi verilmemektedir.
 • Site içerikleri sürekli olarak güncelleştirilmeye çalışılmaktır fakat yine de site üzerinde bulunan herhangi bir yazının eksiksiz veya tam olduğu garanti edilmemektedir. Site üzerinde herhangi bir konuda bilgi sahibi olmak için uzman doktora başvurulmalıdır.
 • Sitede yer alan içerikler fikir, bilgi ve uygulama konusunda bilimsel gelişmeler ile paralel olarak değişebilmektedir. Bu yüzden fitveform.com sitesi üzerinde yer alan bilgiler herhangi bir hastanenin veya doktorun güncel görüş ve uygulamalarını içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler sürekli olarak güncellenmediği için bilgilerin ziyaretçiler tarafından alanında uzman doktorlar ile danışarak kontrol edilmesi gerekmektedir.
 • Fitveform sitesinin tüm kullanım hakları saklıdır ve izin olmaksızın siteden kopya yapılamaz ve kopyaların kullanılmasında Fitveform sitesi sorumlu tutulamaz.

Siteye giren ziyaretçiler siteyi kullanmaya başladıkları zaman yukarı yazan uyarıları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılmaktadırlar.