FUE Saç Ekimi Nedir? Nasıl Yapılır?

fue sac ekimi

Saç ekimi operasyonlarında kullanılan yöntemler arasında ön plana çıkan FUE saç ekimi, İstanbul’da faaliyet gösteren merkezlerde de sıkça uygulanıyor. Özel teknolojiler kullanılarak gerçekleştirilen bu işlemde hastaların kısa sürede iyileşmesi, istediği doğal görünümle saçlara ulaşabilmesi sağlanıyor.

Cerrahi hassasiyette uygulanması gereken FUE saç ekiminde, başarılı sonuç almanın yolu tecrübeli bir klinikle çalışmaktan geçiyor. Mutlaka steril ameliyathane ortamında yapılması gereken bu işlemlerde operatörün tecrübesi çok önemli.

FUE saç ekimi ile hastaların çok kısa sürede günlük yaşantısına dönmesi sağlanabiliyor. Kullanılan özel ekipmanlar sayesinde operasyon sadece bir gün içinde tamamlanarak hastaların yaşantısını sürdürebilmesine olanak sağlanıyor. FUE saç ekimi operasyonu sonrasında, iyileşme süreci de oldukça hızlı gerçekleşiyor.

FUE Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

fue sac ekimi
fue sac ekimi

Açılımı Foliküler Ünite Ekstraksiyonu olan FUE saç ekimi yöntemi, modern saç ekimi teknikleri arasında DHI yöntemi ile birlikte ön plana çıkıyor. Mikro boyutlardaki, özel kalemler ile saç köklerinin alınıp istenen alana yerleştirildiği bu yöntemde oldukça hassas bir süreç gerçekleştiriliyor.

Vücudun herhangi bir alanına, kaş, bıyık, sakal gibi bölgelere de ekim yapılabilmesine olana veren FUE yönteminde kişinin saç tipine ve kök kalınlığına uygun cihazlar belirleniyor. Her biri milimetrik hassasiyete sahip bu cihazlar sayesinde, doğal görünümlü saçların elde edilebilmesi mümkün oluyor.

FUE saç ekimi sırasında, saçların çıkış yönüne dikkate alarak ekim yapılması fazlasıyla önemli. Operatörün tecrübesinin büyük rol oynadığı bu noktada, saçların doğal görünümde uzayabilmesi için mutlaka profesyonel kliniklerle çalışmak gerekiyor.

FUE Saç Ekimi Yaptırılacak Merkezi Doğru Belirleyin

Lale Saç Ekimi Merkezi, https://www.lalesacekimi.com/fue-sac-ekimi/  13 yıllık tecrübesi ile dünyanın her yerinden hastalara hayal ettikleri saçlara kavuşabilme imkanı sunuyor. FUE saç ekimi de dahil olmak üzere son teknoloji yöntemlerin kullanıldığı klinikte, steril ameliyathane ortamında operasyonlar gerçekleştiriliyor. Yapılan tüm çalışmalarda, profesyonel bir ekiple sürdürülen süreç, konsültasyondan iyileşme aşamasına kadar büyük bir özenle devam ettiriliyor. Lale Keskin’in yönetimindeki klinik, tecrübeli kadrosu ile FUE ve DHI gibi yöntemler başta olmak üzere, son teknoloji ekipmanlarla saç ekimi yapıyor. +90 542 203 35 38 numaralı telefondan ulaşabileceğiniz Lale Saç Ekimi Merkezi, yüksek müşteri memnuniyet ile hizmet vermeye devam ediyor.

BENZER YAZILAR  Geçmeyen Öksürük İçin Ne Yapmalı?
Yorum Yap
Yazıyı Beğendiniz Mi?

Yazar Hakkında

Kişisel bilgi birikimi, yerli ve yabancı kaynaklar, bilimsel araştırma ve bilimsel deneyler ışığında ekip olarak bilgi geçişi sağlamaya çalışır.

Yorum Yap