Her Hafta Bedava İnternet

Her Hafta Bedava İnternet
bedava internet veren uygulamalar
+ - 0

Türk Telekom altyapı sistemlerini sürekli yenileyerek, abone sayısın artırmakta ve hizmetlerinin daha kaliteli olmasını sağlamaktadır. Bedava internet kampanyaları ile abonelerinin hiçbir zaman internetsiz kalmamasını sağlıyor. Türk Telekom, diğer operatörlerden Turkcell bedava internet kampanya seçeneklerini yakından takip ediyor. Yeni kampanya seçenekleri ile diğer operatörlerden çok sayıda müşterinin kendisine geçiş yapmasını sağlıyor ve sitede haftalık bedava internet kazanmayı sağlayan paketlerini gösteriyor.

Türk Telekom 2020 Yılı İnternet Kampanyaları

Bedava internet kampanyalarını her yıl yenilemekte ve sürekli olmasını sağlamaktadır. Eski ve yeni hat sahipleri, bedava internet paketlerini takip ederek, istediklerini seçebiliyorlar.

Türk Telekom 2020 internet kampanyaları şunlardır;

  • Türk Telekom arayanı bil 1 GB internet kampanyası,
  • Türk Telekom sil süpür kampanyası,
  • Türk Telekom e-fatura servisi bedava 1 GB internet kampanyası,
  • Türk Telekom Mor hediye kampanyası,

Türk Telekom aboneleri, sayfada yer alan bilgileri incelediklerinde, her hat ve uygulama türü için farklı kampanyaların olduğunu görebiliyor.

BENZER YAZILAR  Nike Ayakkabı Seçiminde Öne Çıkan Faktörler

Sil Süpür Kampanyası

Vodafone bedava internet kampanyalarında, kullanıcılar cep telefonlarını bazı uygulamaları yüklediklerinde internet kazanabiliyor. Türk Telekom aboneleri de sil süpür uygulamasını yüklediklerinde haftanın belirlenen gününde giriş yaptıklarında bedava internet kazanabiliyorlar. Sil süpür uygulaması üzerinden her kullanıcı haftanın farklı günlerinde internet kazanabilmektedir. Türk Telekom bu uygulama üzerinden çoğu zaman bedava internet ya da dakika hediyesi veriyor.

E-Faturaya Geç İnternet Kazan

Türk Telekom, Bimcell bedava internet kampanyalarında olduğu için faturasız hatlarına TL yükleme yapıldığında bedava internet seçenekleri sunuyor. Fatura hatları içinde çeşitli kampanyalarla birlikte, doğayı korumak için e-faturaya geçenlere 1 GB bedava internet veriyor. e-fatura geçişlerini yapanlar, 3008 mesaj servisine GB taleplerini ve e-posta adreslerini gönderdiklerinde 1 GB internetin hatlarına hemen tanımlanmasını sağlamış oluyorlar.

Kampanya Takipleri

Türk Telekom ve diğer operatör firmaları, abonelerinin internet ihtiyaçları için çeşitli kampanyalar düzenliyor. Bu kampanyalar daha çok aylık olarak güncellendiği için hepsini birlikte takip etmek zor oluyor. Sitede yapılan paylaşımlar ile tüm operatörlerin bedava internet kampanyaları, kampanya içerikleri ve kullanım şekilleri ile kripto para hakkında da bilgi veriliyor.

Yazar Hakkında

Kişisel bilgi birikimi, yerli ve yabancı kaynaklar, bilimsel araştırma ve bilimsel deneyler ışığında ekip olarak bilgi geçişi sağlamaya çalışır.

Yorum Yap