İnstagram Takipçi Satın Al Tulpar Medya


0

Sosyal medya şirket ve firmalar için bir pazarlama alanı olarak öne çıkmaktadır. Firmalar ürünlerinin kitlelere tanıtılması için sosyal medya platformları üzerinden kısa videolar çekmekte ve takipçi satın al hizmeti ile hesaplarını geliştirmektedirler.

Son dönemler de etkili olduğu kanıtlanmış bu yöntemi tercih etmelerinin nedeni insanların artık televizyon ve uydu yayını izlememesi kaynaklıdır. Tüm firmalar, akademisyenler, siyasetçiler neredeyse fikir ve ürünlerinin tamamını sosyal medya üzerinden paylaşmakta ve milyonlarca kişiden oluşan kitlelere duyurmaktadır.

Sosyal medya reklamcılığının maliyeti uydu kanallarına verilecek reklamların çok daha ucuz halidir. Ayrıca kazanılması son derece kolay olan takipçiler ücretli olarak alındığından profilinizi birkaç gün içerisinde milyonlarca kişinin merakla takip ettiği bir sayfa haline getirebilir.

Neden Sosyal Medya Takipçisi Almalıyım?

Bugün televizyon kanallarına bir dakikalık kısa film reklamı vermenin maliyeti milyonlarca lirayı bulabilirken aynı reklamı sosyal medya üzerinden bir milyon kişiye ulaştırmak birkaç yüz lira tutmaktadır. Bu maliyet farkı sosyal medyayı oldukça cazip kılmaktadır. Hatta reklamları için sadece kendi sayfa ve kanallarından paylaşım yapmayan reklam verenler birçok sosyal medya ünlüsü ile partner olarak çalışmaktadır.

BENZER YAZILAR  Konfor ve Şıklık Arayan Kadınlar İçin Slazenger Ayakkabılar

Partnerlerin takipçi sayısı ve etkileşimlerine göre ödeme belirleyen reklam verenler bu alanda da bir pazar oluşmasını sağlamıştır. Sosyal medya üzerinden firmalardan reklam almanın ön koşulu takipçi sayınızın fazla olmasıdır. Reklam yayınlayarak gelir elde eden sosyal medya ünlülerinin profilleri yüz binlerce kişi tarafından takip edilmektedir. Bu takipçilerin birçoğu satın alınan paket takipçiler olmaktadır.

Sizler de Twitter takipçi satın al işlemi yaparak yazdığınız kısa bir metnin on binlerce etkileşim almasını sağlayabilir ve fikirlerinizi sosyal medya üzerinden pazarlayabilirsiniz.

Tiktok Video Platformu İçin Düşmeyen Takipçi Satışı Bulunmakta Mıdır?

Gençler tarafından oldukça rağbet gösterilen bu sosyal medya platformu için Tiktok izlenme satın al işlemi yaparak çektiğiniz kısa filmlerin yüz binlerce kişiye erişmesini sağlayabilirsiniz. Takipçiler organik olup içeriklerinizi beğenebilirler. Bu nedenle takipçi satış işlemleri için en çok Tulpar Medya ajansı tercih edilmektedir.

Tulpar Medya ajansından alacağınız Tiktok takipçileri çektiğiniz içerik ve videolarınızın viral olmasını sağlayacaktır. Bu mecra üzerinden para kazanmakta mümkün olduğundan takipçi için ödediğiniz ücret sizlere kısa zaman da gelir olarak dönecektir.

BENZER YAZILAR  Tamamlayıcı Sağlık Sigortası: Sağlığınızı Ekstra Koruma Altına Alın!

Youtube İçin Düşmeyen Takipçi Satılmakta mıdır?

Video yüklenerek içerik oluşturulan bu platformda videoların on binlerce saat izlenilmesi içerik üreticileri için hayati derece de önemlidir. Videoları gösterim başına para kazandırdığından içerik üreticiler birkaç bin takipçiye ihtiyaç duymaktadır. Daha kolay yoldan bakacak olursak Youtube abone satın al işlemi ile kanalınıza on bin abone yükleyebilir ve kanala yüklediğiniz içerikleriniz ile verdiğiniz ücreti çok kısa süre de amorti edebilirsiniz.

Twitter Platformunda Kaç Takipçi Satın Alabilirim?

Kısa mesajların adeta dünyaya atıldığı eşsiz bir platform olan Twitter de takip edeceğiniz hesap sayısı sınırsızdır. Fakat gün de en fazla 250 kişiye kadar takip edebilirsiniz. Size geri dönüşler ne kadar fazla ise o kadar takipçi elde edersiniz. Bu oldukça zor bir yöntemdir.

Alternatif olarak Tulpar Medya ajansı üzerinden güvenilir ve oldukça kaliteli bir şekilde Twitter takipçi satın al işlemi yaparak yazdığınız kısa mesajlarınızın dünyaya erişimini hızlandırabilirsiniz.

Dilediğiniz sayıda Twitter takipçisi alabilir ve garantili takipçilerin düşme sorunu olmadan profilinizi daha ciddi bir hale getirmesini deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca paket fiyatları oldukça uygun olduğundan gönderilerinizden elde edeceğiniz sponsorluk gelirleri ile hızlı bir şekilde ücret kazanımı elde edebilirsiniz.

BENZER YAZILAR  Fotoğrafları Kullanmak İçin Nihai Rehber

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir