Tester parfüm, içinde bulundurduğu notalar, kalıcılık, ambalaj bakımından orijinal parfüm ile birebir aynı olan veorijinal parfümden fiyat ve kutu üzerindeki etiketlerin farklı olması yönleri ile ayrılır. Tester parfümlerin orijinal olarak satılan parfümlerden daha ucuz olması sebebi ile sahte olduğuna dair bir yanılgı yaygındır. Oysa ki tester parfümler orijinal ürünlerin deneme sürümü olarak piyasaya çıkarılmış halidir. Tester ürünlerin piyasaya sürülme nedeni tüketicilere denme imkanı sunmak, kokuya müşterileri alıştırmaktır.

Tester parfümler piyasaya orijinel parfüme oranla çok az sürülür. Ürünün az sayıda olmasını fırsat bilen bazı firmalar yan sanayi adı altında tester parfümlerin sahtelerini yaparlar. Sahte tester parfümler çok ucuz fiyatlara satılır, kalıcılıkları düşüktür, renkleri orijinal parfümden daha farklıdır; ayrıca içlerinde bulunan bazı kimyasallar sebebi ile sağlığınıza zarar verebilirler. Bu sebeplerden ötürü tester parfüm alışverişlerinizde güvenilir tedarikçiler ile çalışmanız, orijinal tester parfüm tercih etmeniz gerekmektedir.

Tester parfümler orijinal olması halinde koku, kalıcılık, şişe faktörleri açısından orijinal parfüm ile birebir aynıdır ve orijinal olarak piyasaya sürülen parfümlerden daha ucuz olarak satışa sunulur. Parfüm alışverişlerinin çoğu zaman alım durumunu zora soktuğu düşünüldüğünde tester parfümlerin tercih edilmesi çok daha ekonomik bir çözümdür. Güvenilir bir tedarikçi bulmanız halinde parfüm alışverişlerinizi bu şekilde gerçekleştirmeniz tavsiye olunur.

Tester parfum 1
Tester parfum

Tester Parfüm Neden Ucuz?

Bulundurduğu notalar, ambalaj, kalıcılık özellikleri açısından orijinal olarak piyasaya sürülen parfümlerin birebir aynısı olan tester parfümler orijinal fiyattan daha ucuza satılmaktadır. Parfüm tester olduğunda değişen bu fiyat farkının sebebi tester parfümlerin orijinal parfümlere kullanıcıları alıştırmak, müşterilerin bu parfümleri denemeye fırsat bulabilmesi için ön satış olarak piyasaya sürülmesidir. Az sayıda sunulan bu parfümler deneme ürünü olup, tester oldukları etiketler ile belirtilen ürünlerdir.

Benzer Gönderiler  2021-2022 Kış-Sonbahar Nefertiti Deri Ceket Koleksiyonu

Tester parfümlerin sayıca az olmasını fırsat bilen bazı firmalar yan sanayi olarak bu parfümlerin de sahtelerini yapmakta ve çok daha ucuza satmaktadır. Sahte tester parfümlerin kalıcılığı çok azdır, aynı kokuyu vermezler ve renkleri farklıdır. Bu tür alışverişler ile mağduriyet yaşamamak, orijinal tester ürünleri uygun fiyatlara almak için orijinal tester parfüm toptancıları ile çalışabilirsiniz.

Tester Parfüm Nedir?

Tester parfüm nedir? Tester parfüm, orijinal olarak piyasaya çıkartılan parfümler ile aynı koku, kalıcılık, renk ve ambalaja sahip olup bu parfümlerin deneme sürümü olarak oluşturulanlarıdır. Tester parfümlerin tester oldukları üzerlerindeki etiketler ile belirtilmektedir. Tester parfümlerin oluşturulma amacı kullanıcıları orijinal parfüme alıştırmak, orijinal parfümün denenmesinde fiyat ön yargısını kırmaktır. Deneme sürümü olduğu için tester parfümler daha az sayıda bulunmaktadır.

YILDIZ VERMEYİ UNUTMAYIN
[Total: 1 Average: 5]

ameliyatsız hemoroid tedavisi

HAKKIMDA

Fit ve Form

Kişisel bilgi birikimi, yerli ve yabancı kaynaklar, bilimsel araştırma ve bilimsel deneyler ışığında ekip olarak bilgi geçişi sağlamaya çalışır.

Yazarın Tüm Yazıları