İstanbul Otelleri Yerli ve Yabancı Turistlerin Tercihi Olmayı Başarıyor

İstanbul Otelleri Yerli ve Yabancı Turistlerin Tercihi Olmayı Başarıyor
istanbul otelleri
0

Tatil için illaki Ege ve Akdeniz Bölgesi’ni tercih etmek zorunda değilsiniz! Farklı bir şehirde tam da hayal ettiğiniz gibi bir tatil gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra, tatil anlayışınız deniz, kum ve güneş üçlüsünden ibaret olmamalı! İstediğiniz takdirde İstanbul gibi bir şehirde de zannettiğinizden çok daha güzel bir tatil yapabilirsiniz. Yazımız sayesinde hem İstanbul’da yapacaklarınız hem de İstanbul otelleri hakkında bilgi alabilirsiniz. O halde başlayalım!

İstanbul’da Ne Yapılır?

Takdir edersiniz ki, İstanbul; yalnızca Türkiye’nin değil dünyanın en önemli şehirlerinden birisi! Tarihi özellikleriyle dikkat çeken bu şehirde yapacaklarınızın herhangi bir sınırının olmadığını bilmelisiniz. Gelin, İstanbul’da yapacaklarınıza yakından bakalım!

İlk olarak, İstanbul’daki eğlence yerlerine göz atalım! Darıca Hayvanat Bahçesi’ne yolunuz mutlaka düşmeli! Burası; Türkiye’nin en büyük hayvanat bahçelerinden birisi! Birçok canlıyı yakından görme ve onların doğal yaşamlarına şahitlik etme şansına erişebilirsiniz. Akvaryumları, vahşi hayvanları ve botanik parkı ile görür görmez hayran kalacağınız bir yer olduğunu söylemeliyiz. Ters Dünya’yı daha önce hiç duydunuz mu? İstanbul’un en ilginç yerlerinden birisi olan Ters Dünya’yı kesinlikle gezip görmelisiniz. Geleneksel mimari ve dekorasyondan çok ama çok farklı bir tarza sahip olan Ters Dünya’ya siz de kesinlikle hayran kalacaksınız.

BENZER YAZILAR  İşletmeniz İçin Görseller Bulun

İstanbul Akvaryum; İstanbul gezilecek yerler listenizde mutlaka olmalı! Dünyanın sayılı akvaryumlarından birisi olduğunu ifade etmeliyiz. Dünyanın başka hiçbir yerinde göremeyeceğiniz türden balık ve bitki çeşitlerine ev sahipliği yapan bu akvaryumdan çıkmak istemeyeceksiniz. İstanbul Tema Park; bu güzel şehrin size vaat ettiklerinden yalnızca birisi! Her şeyden önce, dünyanın sayılı tema parklarından birisi olduğunu ifade etmeliyiz. Adrenalin yaşamak isteyenlere hitap eden İstanbul Tema Park; aynı zamanda her yaştan insanın tercihi oluyor.

En İyi İstanbul Otelleri

İstanbul otelleri; kalitesiyle ve ihtişamıyla dikkat çekiyor. Gelin, en iyi İstanbul otelleri hakkında bilgi verelim!

  • The House Hotel Bosphorus: Boğaz manzaralı İstanbul otelleri arasında yer alır. Butik otel arayışında olanlara hitap eder. 19.yy mimarisinin en güzel örneklerinden birisidir. Ortaköy’e son derece yakın olan bu otelin odalarında ziyaretçilerin ihtiyaçlarına hitap eden her türlü araç gerece yer verilmiştir.
  • Swissotel The Bosphorus: Lüks İstanbul otelleri listesinin ilk sırasında yer alır. Hatta, Leading Hotels of the World listesine girmiştir. İstanbul merkezde yer alan bu otelin her bir detayı harikadır. Beş yıldızlı İstanbul otelleri arasında yer alır. Boğaz’ın muhteşem manzaralarını sunuyor olması ciddi bir avantajdır.
  • The Marmara Taksim: Taksim Meydanı’nda yer alan İstanbul otelleri arasındadır. Kablo TV ve ücretsiz Wi-Fi ile donatılan odaları son derece lükstür. Odaların her birisi boğaz manzaralıdır.
  • Shangri – La Bosphorus: Dolmabahçe Sarayı ile Deniz Müzesi arasında yer alan bu otel için ödemiş olduğunuz paranın karşılığını sonuna kadar alacaksınız.
BENZER YAZILAR  Türkiye’nin En İyi Duvar Kağıt Satışı Noktası Duvarkapla.com

Yazar Hakkında

Kişisel bilgi birikimi, yerli ve yabancı kaynaklar, bilimsel araştırma ve bilimsel deneyler ışığında ekip olarak bilgi geçişi sağlamaya çalışır.

Yorum Yap