İstanbul Saç Simülasyonu Uygulaması ile Kellik Görünümüne Son Verin!


0

Türkiye’de erkeklerin yaklaşık olarak % 45’i kellik problemi yaşıyor. Bu sorun artık kadınlarda da yaygın hale geldi. Bölgesel saç kaybı ya da saç seyrelmesi özgüven sorunları başta olmak üzere pek çok problemi beraberinde getirebiliyor. Elbette artık saç seyrelmesi ya da kellik problemini bir kader olarak görme dönemi kapandı. Saç simülasyonu ile bu problemden kurtulmak, gür saç görünümü elde etmek mümkün!

İstanbul saç simülasyonu işleminin yoğun bir şekilde yapıldığı kentlerin başında geliyor. % 100 doğal bir sonuç sunan bu uygulama için farklı bir kente ya da ülkeye gitmeye gerek yok. Aksine farklı ülkelerden pek çok kişinin saç simülasyonu uygulamasından faydalanmak için Türkiye’ye geldiğini söyleyebiliriz. İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası semtlerinde saç gölgelendirme olarak da bilinen saç simülasyonu hizmeti alabilirsiniz.

Saç Simülasyonu Nedir?

Dövmeye benzer bir teknik ile ancak dövmede kullanılan boyalardan çok daha farklı renk pigmentleri ile saç köklerinin taklit edilmesi işlemine saç simülasyonu adı veriliyor. Saçsız olan bölgede saç kökü ya da çok kısa kesilmiş saç görüntüsü elde edilmesi, kelliğin ve derideki izlerin kamufle edilmesi, bu işlem temel amacıdır. İşlemin, yara, dikiş ya da yanık izlerinin kamufle edilmesinde de mükemmel bir sonuç sunduğunu ekleyelim. Elbette cerrahi dışı bir yöntemdir yani cilde kesi uygulanmaz, saç kökü toplanmaz ve saç ekiminde gerçekleştirilen müdahaleler yapılmaz.

sac-simulasyonu-nedir

Saç Simülasyonu İstanbul Fiyatları Nedir?

İstanbul’da işlem fiyatları değişiyor ve ne kadarlık bir alana uygulama yapılacağı, fiyatların değişmesindeki temel nedendir. Bu nedenle saç simülasyonu İstanbul’da ne kadar sorusuna net bir yanıt vermek yanıltıcı olabilir. Uzmanlar ile iletişime geçerek fiyat bilgisi alabilirsiniz.

BENZER YAZILAR  Nexium Mide İlacı Nedir? Ne İşe Yarar?

İstanbul’da Saç Simülasyonu Yaptıranlar Kimi Tercih Ediyor?

Türkiye’de saç simülasyonu İstanbul dendiğinde ilk akla gelen uzman PMU Master Burak Emiroğlu oluyor. Hem kadınlar hem de erkekler için saç simülasyonu işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştiren Burak Emiroğlu, % 100 doğal bir sonuç sunmayı başarıyor. Bu nedenle doğallık uzaklaşmak istemeyen ve seyrek saç ya da kellik görüntüsünden kurtulmayı hedefleyenler Burakemiroglu.com adresine tıklayarak randevusunu oluşturuyor.

Saç simülasyonu basit bir işlem gibi görünse de titizlikle uygulanması gereken ve uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Dolayısıyla deneyim de büyük bir önem taşıyor. Eğer risk almak istemiyorsanız siz de tercihinizi tecrübeli ve kendini kanıtlamış bir uzmandan yana kullanın. Bu sayede sonuçtan memnun kalma olasılığınız çok daha yüksek olacaktır.  

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir