Mükemmel Bir Kahvaltı Hazırlarken İhtiyacınız Olacak Mutfak Aletleri

Farklı çeşitlere ve işlevlere sahip olan elektrikli mutfak aletleri her evin ihtiyaçları arasındadır. Mutfaklarda en büyük görevi üstlenen ürünlerden biri olan tost makinesi kısa sürede pratik lezzetler hazırlamanızı sağlar. Izgara ve tost özelliğinin bir arada bulunduğu modellerde lezzetli tostlar haricinde ızgara tarifler de yapabilirsiniz. 180 derece açılabilir başlık sayesinde geniş bir ızgara pişirme alanı elde edebilirsiniz. Dilerseniz hazırladığınız tariflerin yanına çaycı ile tam demli çaylar hazırlayabilirsiniz. Alt kısmını su ısıtmak için kullanabileceğiniz makineler şık bir tasarıma sahiptir ve böylece mutfağınıza ayrı bir hava katar. Buna alternatif ve sağlıklı içecekler hazırlamak için ise isterseniz katı meyve sıkacağı satın alabilirsiniz. Kahvaltılarınızın vazgeçilmezi olan taze sıkılmış meyve suyunuzu sıkacak sayesinde birkaç dakika içinde bitirebilirsiniz. Özellikle hafta sonu kahvaltılarınızda tost makinenizde gözleme, börek, açık tost gibi değişik tatlar pişirebilir, mutfaktaki bu yardımcılarınızla sevdiklerinize eşsiz sofralar kurabilirsiniz. Şimdi Arzum markasının ürünlerinden bir inceleme listesine bakalım.

tost-makinesiPin

Pratik Tarifler Hazırlamak için Arzum Tost Makinesi

Paslanmaz çelik malzemelerden üretilmiş Arzumtost makinesi size uzun ömürlü kullanım olanağı sunar. Isı ayar düğmesi ve ikaz ışığı kısımları makinenizin sıcaklık değerini doğru şekilde ayarlamanızı sağlar. Ürününüzü dik konumda saklayabilmeniz için yan kısımda kilitleme mandalı bulunması avantajdır. Üst gövde kısmının ayarlanabilir olması, dik konumda kullanma kolaylığı ve döküm ısıtıcı plakalar ile tost makinesi daha kullanışlı hale gelir.

meyve-sikacagiPin

Arzum Katı Meyve Sıkacağı ile Taze Sıkılmış Meyve Suları

Arzum katı meyve sıkacağı modelleri hem özellikleri hem dış görünümü hem de fiyatıyla beklentileri karşılıyor. Ürünlerde kademeli hız ayar düğmesi, güç ışığı, güvenlik mandalı, geniş yiyecek koyma kanalı, paslanmaz çelik süzgeç, 1,5 litre kapasiteye sahip sürahi, geniş hacimli çıkarılabilir posa haznesi ve farklı aksesuarlar yer alıyor. Bu özellikler ile kahvaltılarda sevdiklerinize taze sıkılmış meyve suları hazırlayabilirsiniz.

cayciPin

Arzum Çay Makinesi ile Kahvaltı Keyfinizi Artırın

Her evde en çok kullanılan mutfak aletlerinden biri çay makinesi olup bu ürünler farklı teknik özelliklere sahiptir. Çayınızı her daim taze tutmayı sağlayan özel sistem çayınızın acılaşmasına izin vermez. Bazı modellerde çayınızın dem kısmını ayırmanıza imkan veren inovatif hareketli filtre kullanılmıştır. Arzum Çaycı’da ise alt ve üst kısmın geniş kapasiteli olması kalabalık misafirlerinizde çay demlemenizi kolaylaştırır. Susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemi, enerji tasarrufu sağlayan kaynatma şalteri ve ışıklı gösterge gibi özelliklere sahip Arzum çay makinesi modellerini inceleyebilirsiniz.

BENZER YAZILAR  Kilo Aldıran Besinler
Yorum yapın

1