Şişli Acil Diş Hastanesi Doktor Telefonu: 0533 582 82 79

Şişli Acil Diş Hastanesi Doktor Telefonu: 0533 582 82 79
şişli acil diş
0

Ağız ve diş sağlığı insanların hem beden hem de psikolojik sağlığını direkt olarak etkiler. Dişlerdeki çürük ve diğer problemler sindirim sistemi başta olmak üzere genel sağlık için önemli riskler oluşturur. Buna mukabil sağlıklı bir ağız, kişinin sosyal, fiziksel, psikolojik dengesini sağlarken özgüven de kazandırır. Mutlu, kendinden emin ve ışıltılı bir gülümseme de sağlıklı dişlerin insana sunduğu hediyelerden biridir.

Ağız sağlığı için hekim kontrolü ve muayenesi ihmal edilmemelidir. Rutin kontroller ve tedaviler dışında beklenmedik zamanlarda ortaya çıkan diş ağrısı gibi problemler için kaliteli hizmet almak isteyenler İstanbul ve Şişli acil diş hastanesine ulaşabilir.

İçindekiler Tablosu

Uzman Diş Hekimleri

Klinikte çalışan hekimler alanlarında uzmanlaşmıştır. Ulusal ve uluslararası tıp çalışmalarına katkı sağlar ve tıp alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek kaliteli hizmet sunarlar. Acil durumlarda mesai saatleri dışında bile uzman hekime ulaşmak mümkündür.

7/24 Hizmet İmkanı

Günün hiç beklenmedik bir saatinde ya da tatil günlerinde diş ağrısı yaşanması mümkündür. Yoğun çalışan kişilerin mesai saatleri içinde diş hekimine gidecek vakit bulamaması da sıkça görülen bir durumdur. Böyle durumlarda vakitsiz de olsa bir hekime ulaşmak her şeyden önce bir haktır. Klinikte herkes ihtiyacı olduğunda 7/24 diş hekimine ulaşma hakkını kullanabilir.

BENZER YAZILAR  Laroxyl 10 Mg Nedir? Ne İçin Kullanılır?
YouTube video

Son Teknolojilerle Donatılmış Sağlık Birimleri

Klinikte ağız, diş ve çene sağlığına dair her türlü probleme çözüm sunulabilir. Tüm birimler dünyadaki son gelişmelere uygun makine ve teçhizatla donatılmıştır. Önemli ve faydalı olabilecek yenilikler kısa sürede klinik imkanlarına entegre edilir.

Hangi Hizmetler Veriliyor?

Klinikte ağız sağlığına dair tüm hizmetler verilir.

Acil olarak verilen hizmetler aşağıdaki gibi listelenebilir:

  • Diş çekimi
  • Diş dolgusu
  • Kanal tedavisi
  • Protez onarımları
  • Çocuk diş sağlığına dair uygulamalar

Bayram ve yılbaşı gibi genel tatillerde bütün diş hekimlerine ulaşılamazken bile verilen numara aranarak kaliteli hizmet alınabilir. Beklenmedik zamanlarda ortaya çıkan ağrılar, kırıklar ve benzeri problemler beklemeksizin çözüme kavuşturulur. Hastaların konforuna verilen önem de hasta ve hasta yakınları için memnuniyet vericidir.

Kişisel bilgi birikimi, yerli ve yabancı kaynaklar, bilimsel araştırma ve bilimsel deneyler ışığında ekip olarak bilgi geçişi sağlamaya çalışır.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir