WhatsApp Link Oluşturma Nasıl Yapılır?

WhatsApp Link Oluşturma Nasıl Yapılır?
WhatsApp Link Oluşturma
0

İnternet üzerinden satışlarınızı gerçekleştirdiğiniz bir web sitesine ya da mobil uygulamaya sahip işletmeniz varsa müşterileriniz için profesyonel iletişim desteği kurmanız oldukça önemlidir. Bu yüzden müşterilerinizle iletişiminizi WhatsApp üzerinden güçlendirmeye ne dersiniz? WhatsApp link oluşturma aracı sayesinde müşterilerinizin belirlenen linke tıklayarak sizinle iletişim kurmasını sağlayabilirsiniz. Müşterileriniz, sorunsuz bir şekilde sizinle iletişim kurarak profesyonel hizmetinizi keşfetmiş olacaktır. Link oluşturmayı gerçekleştirdiğinizde Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya platformlarında da bu linki kullanıp müşterilerinizle etkileşim halinde kalabilirsiniz. Müşterilerinizin ihtiyaçlarına yönelik kullanacağınız bu araçla satışlarınızın artış göstereceğini ve müşterilerle iletişiminizin profesyonelleşeceğini keşfedeceksiniz. Bu nedenle sizlerde WhatsApp link oluşturmayı nasıl yapacağınızı keşfetmek için yazının devamını okumaya hazır olun.

İçindekiler Tablosu

WhatsApp Link Oluşturucu’nun Ne İşe Yaradığını Keşfedin

WhatsApp link oluşturma aracı, WhatsApp linki oluşturmanızı ve bu link sayesinde müşterilerinizin sizinle iletişim kurmasını sağlamaktadır. Müşterileriniz, iletişim linkiniz aracılığıyla sizinle kolaylıkla iletişim kurabilecektir. Linke tıklayan müşteriler doğrudan WhatsApp’a aktarılarak sizinle iletişime hazır olacaktır. Bu iletişim sayesinde müşteriler merak ettikleri soruların cevaplarını ve işletmenizin hizmet detaylarını da öğrenebilecektir.

 • Satışlarınızda artış sağlayacak olan bu hizmetle müşterilerinize profesyonel bir hizmet sunmuş olacaksınız. Ayrıca potansiyel müşterilerinizin işletmenize en hızlı şekilde ulaşması sizler için de önemli bir fırsattır.
BENZER YAZILAR  Türkiye'den ve Dünyadan Son Dakika Haberleri

WhatsApp Link Oluşturma Aracı’nın İşletmenize ve Müşterilere Sunacağı Faydalar

WhatsApp link oluşturma aracı, işletmeler için iletişim kolaylığını profesyonel bir şekilde sunmaktadır. Uzun işlemlerden kurtularak kısa süre içerisinde oluşturacağınız WhatsApp link sayesinde müşterilerinizin size hızlı bir şekilde ulaşmasına hazır olun. Tek bir işlem ile oluşturacağınız WhatsApp linkiniz’i dilediğiniz kadar gerçekleştirmeniz de mümkündür.  Bu araç sayesinde elde edeceğiniz faydaları da aşağıda inceleyebilirsiniz:

 • Hızlı İletişim: Müşteriler, işletmelerden hizmet alacağı zaman en hızlı şekilde çözüme ulaşmak istemektedir. Özellikle sorular, şikayetler açısından müşterinin ihtiyaçlarının hızlı bir şekilde karşılanması oldukça önemlidir. WhatsApp sayesinde müşterilerinize hızlı bir şekilde müşteri desteği sağlayabilirsiniz. Müşterinize bire bir sağlanan müşteri desteğiyle işletmenizin müşteriye karşı verdiği değeri göz önüne çıkarmanız da mümkün olacaktır.
 • Müşterilerle Gerçek Zamanlı Etkileşim:  Potansiyel müşterileriniz için gerçek zamanlı etkileşim kurmak onları müşteriniz yapmanız konusunda size fayda sağlayacaktır. Müşteriler WhatsApp sohbet bağlantınıza tıkladıklarında saniyeler içerisinde size ulaşabilecektir. Bu sayede müşteriniz işletmenizin sunduğu hizmetlerden faydalanıp sizin ona cevap vermenizi beklemek zorunda kalmayacaktır.
 • Pratik ve Hızlı Satış: WhatsApp’da sohbet etmenin yanı sıra doğrudan alışveriş ve ödeme seçenekleri de bulunmaktadır. Bu sayede müşteriler WhatsApp’da ödemelerini ve alışverişlerini pratik bir şekilde gerçekleştirebilir. Web sitenize ya da uygulamanıza tekrar yönlendirilmeden WhatsApp üzerinde tüm işlemlerini halleden müşteriniz, işletmenizden memnun kalacaktır.
 • Pazarlamada Artış: İşletmeler için en önemli pazarlama stratejilerinden birisi potansiyel müşterilerin ilgisini çekmektir. Günümüzde insanlar genellikle sosyal medya platformlarında, web sitelerinde vakit geçirmektedir. Bu nedenle sizlerde işletmenizi internet üzerinden ziyaret eden potansiyel müşterileriniz için WhatsApp link’i kullanabilirsiniz. Bu linke tıklayan müşterileriniz sohbete başlamış olacaktır. Bu sayede müşterileriniz için broşür, teklif kodu, hizmet detaylandırmaları gibi birçok bilgiyi onlara gönderebilirsiniz. Müşterilerinize sağladığınız kolaylık sayesinde onların ilgisini çekip işletmenizin satışlarını arttırabilirsiniz.
 • WhatsApp Link Oluşturucu’dan Ücretsiz Faydalanma: WhatsApp link oluşturma aracının ücretsiz olması sayesinde istediğiniz kadar link bağlantısı oluşturabilirsiniz. Bu link sayesinde doğrudan sizinle iletişim kuran müşterilerinizin, işletmenizden hizmet almasını sağlayarak satışlarınızı arttıracaksınız.
 • Link Oluşturucunun Güvenli Olması: WhatsApp link oluşturucu şifresiz ve programsız olması sayesinde güvenli bir kullanımı işletme sahiplerine ve müşterilere sunmaktadır.
BENZER YAZILAR  İstanbul Otelleri Yerli ve Yabancı Turistlerin Tercihi Olmayı Başarıyor

WhatsApp Link Oluşturucuyu Tercih Etmeye Uygunluk Sağlayanlar

WhatsApp link oluşturucu, işletme sahiplerine ve daha birçok kişiye yöneliktir. Bu araç sayesinde müşterilerle doğrudan iletişim kurmak oldukça basittir. Bu nedenle birçok meslek ve meslek grupları bu aracı tercih etmektedir. WhatsApp üzerinden müşteriyle en hızlı iletişimi sağlayan bu aracı kullanan ve öne çıkan meslekler şunlardır:

 • Perakendeci olarak satış yapan işletmeler
 • Pazarlama ve satış temsilcileri
 • Kurumlara bağlı olarak çalışan etkinlik organizatörleri

Daha birçok meslek ve meslek grupları bu aracı tercih ederek müşterilerine profesyonel bir deneyim yaşatmayı amaçlamaktadır.

WhatsApp Link Oluşturucuyu Nasıl Kullanacağınızı Adımlarla Öğrenin

İşletme sahibi olarak web sitenizde, uygulamanızda veya sosyal medya hesaplarınızda kullanabileceğiniz WhatsApp mesaj linki oluşturmak istiyorsanız bazı adımları takip etmeniz gerekecektir. Bu sayede müşterileriniz WhatsApp bağlantınıza tıklayarak sizinle doğrudan iletişim kurabilecektir. WhatsApp link oluşturucu, tek bir işlemle ücretsiz bir şekilde oluşturulabilir. Ayrıca istediğiniz kadar WhatsApp link oluşturmanız da mümkündür. Bu aracı kullanmak için aşağıda sizinle paylaşılan adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

 • WhatsApp link oluşturucuyu kullanmadan önce işletmeniz için numaranızı belirlemeniz gerekecektir. Seçtiğiniz numarayı sitede belirlenen boş alana yazmalısınız.
 • Müşterilerinizin size ulaşırken mesajlarında gözükecek olan iletiyi de belirlenen alana yazabilirsiniz.
BENZER YAZILAR  New Balance 530 Özellikleri Nelerdir?

Doğrulama adımlarını da geçtikten sonra bağlantıyı oluşturarak linkinizi kullanmaya hazır hale getirmiş olacaksınız.

Kişisel bilgi birikimi, yerli ve yabancı kaynaklar, bilimsel araştırma ve bilimsel deneyler ışığında ekip olarak bilgi geçişi sağlamaya çalışır.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir