Aktarlıkta Yeni Bir Bakış Açısı: Aktarco


0

Aktarlık asırlardır insanların şifa bulmak için başvurduğu bir alan olsa da Aktarco bu alana farklı bir bakış açısı kazandırmayı amaçlıyor. Aktarco; ‘good food, healty life’ sloganı ile ulusal ve uluslararası alanda adından söz ettirecek hizmetler sunarken her ürününde sağlığı ve besleyiciliği önemsiyor. Bu da Aktarco’nun ‘Bitkisel Ürünler & Şifalı Bitkiler’ alanında neden vazgeçilmez bir markaya dönüştüğünü gösteriyor. Pazar payını her geçen gün arttırırken her insanın sağlıklı bir yaşamı hak ettiğini kabul eden anlayışıyla tüketicilere kolayca ulaşmayı başarıyor.

YouTube video

Aktarco Kimdir?

Aktarco, uzun yıllardır aktarlık mesleği ile ilgilenen bir ailenin birikimi üzerine inşa edilen e-ticaret girişimidir. 1960 yılından beri Aktarlık ve Baharatçılık mesleğiyle uğraşan ailenin bir ferdi tarafından hata geçirilen proje uzun süre ar-ge çalışmaları ve araştırmalar neticesinde hayat bulmuştur. Aktarlığın sadece şifalı bitkiler satmak olmadığı anlayışını benimseyen Aktarco bu yaklaşımla hasta – doktor mahremiyetine benzer bir düşünceyle hizmet vermektedir.

BENZER YAZILAR  Modaya Uygun Deri Ceket Tasarımları

Sağlıklı yaşam için aktardan satın alınan atom çayı ve macun çeşitleri gibi temel ürünlerin yanında Osmanlı, Çin ve İran tıbbına ait reçete ve formüllerle hazırlanmış ürünler de Aktarco’da tüketiciyle buluşuyor. Aktarlığın steril bir şekilde muhafaza edilen ve uygun yöntemlerle tüketiciye sunulan bitki ve karışımlarla sürdürülebileceği anlayışı öne çıkıyor. Nitekim Aktarco’nun kuruluş hikâyesinde bu konudaki eksikliğin rolü de oldukça fazla!

aktarco-1_optimized
aktarlıkta yeni bir bakış açısı: aktarco 2

Aktarco Sadece Hastalara Şifa Dağıtmıyor!

Sağlıklı yaşam doğru besin ve bitkilerle mümkün olabilecek bir durumdur. Bu nedenle de günlük yaşamda alınması gereken vitamin ve minerallerin şifalı su ya da kurutulmuş meyveler gibi ürünlerle karşılanabileceği unutulmamalıdır. Aktarco, bu konuda her insanın yaşamına katkı sağlayacak seçenekler sunmayı başarıyor. Üstelik klasikleşmiş bir ürün listesi sunmak yerine Aktarco uzmanları tarafından hazırlanan paketlerle en doğru tercihi yapmak mümkün oluyor.

Aktarlığa yeni bir soluk getirerek ürünlerin sağlıklı ve besleyici bir şekilde online satışını mümkün kılan Aktarco; ürünleri bir uzman öncülüğünde tüketiciyle buluşturmayı da önemsiyor. Böylelikle sağlıklı ve lezzetli bir deneyim kaçınılmaz oluyor. İnternet ortamında bulabileceğiniz ender bir yaklaşıma sahip olan Aktarco ile siz de sağlıklı günlere kapı aralayabileceksiniz.

BENZER YAZILAR  Umzug Transport Zürich, Zürih'te Nakliyede Liderlik Ediyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir