Kağıthane Acil Diş Hastanesi Doktor Telefon No: 0533 582 82 79

Diş sağlığını korumak için kişisel bakımın yanı sıra ayrıca belirli zamanlarda alanında uzman hekimlerle de görüşülmelidir. Çünkü ancak bu sayede dişlerin genel durumu ve gidişatı hakkında net şekilde bilgiler alınabilir.

Dişleriyle ilgili olarak insanlar yaşamlarında birbirinden farklı birçok sorunla karşılaşabiliyorlar. Diş çürükleri veya dişlerde kırık olması gibi sorunlar bunlar arasında öne çıkıyor. Çeşitli durumlarda acil bir müdahaleyle sorun oluşan dişlerin tedavi edilmesi gerekebiliyor.

Ancak çoğu sağlık merkezinin belli bazı çalışma saatleri olduğu için gerekli yardımlar alınamayabiliyor. Kağıthane Acil Diş hastanesinde ise süreç çok daha farklı işliyor. Çünkü bu hastane bünyesinde bir zaman kısıtlaması olmaksızın sürekli danışanlara ihtiyaçları olan hizmetler sunulabiliyor.

YouTube video

Kağıthane 7/24 Açık Dişçi 

Diş sağlığına yönelik hizmetler sunan bu hastane hemen her bir durumda 7/24 etkin olarak çalışıyor. Hafta sonları açık olmasının yanı sıra özel bayram günleri veya diğer tatil günlerinde de danışanlarına ihtiyaç olan sağlık hizmetlerini sunabiliyor. Hastaneden bu yöndeki işlemler için bir rezervasyon alınmasının yanı sıra doğrudan oraya giderek de hızlıca bir görüşme ayarlanabiliyor.

BENZER YAZILAR  Meme Büyütme Ameliyatı: Operasyon Süreci ve Beklenen Sonuçlar  - Op. Dr. Barış Çin

Kanal Tedavisi Hizmetleri

Çürük dişlerin geri kazanılması ve onarılması noktasında insanların birçoğu, kanal tedavisini de tercih edebiliyor. Bu tedavinin uygulanmasının akabinde çürük dişleri yine onarılmış olarak kullanmak mümkün oluyor. Bu hastane bünyesinde başarıyla kanal tedavisi işlemleri de yapılabiliyor.

Çocuk Diş Hekimi

Kağıthane bölgesinde acil diş tedavisi hizmetleri sunan bu hastaneden çocukların diş sorunlarına yönelik olarak da ihtiyaç olan destekler alınabiliyor. Çocuklarda diş çekimi veya diş çürüklerinin tedavisi gibi işlemlerle profesyonel uzmanlar en titiz şekilde ilgilenebiliyor. 7/24 onlarla ilgili görüşmeler sağlanabiliyor.

Acil Diş Hizmetleri İletişim

Diş sağlığı problemlerinin çözümü noktasında bu hastaneden kolayca bir randevu alınabiliyor. Hastanenin sitesi üzerindeki iletişim bilgilerinden yetkili personellere kolayca ulaşılabiliyor. Sonrasında belirlenen gün ve saate yönelik randevular ayarlanabiliyor. Herhangi bir zaman problemi olmadan haftanın istenilen günü ve saatine ilişkin olarak görüşme için randevu alınabiliyor. Kendi branşında uzman olan hekimler birtakım analizlerden sonra tedavi noktasında danışanlara en iyi yardımları sunabiliyorlar.

Yorum yapın

1