Met Kullananlar Yorumları

Met Kullananlar Yorumları dikkate alındığında uyuşturucu kullanımın insanlar üzerinde ne kadar kötü etkiler bıraktığını inceleyeceğiz. Met, beynin iç düzenini bozan ve etkileyen sentetik bir uyuşturucudur. Halk arasında adları ise ateş buz, kristal gibi isimleri vardır. Kesinlikle bu maddeden uzak durun!

Makalemizde ateş buz kullananların yorumları, gerçek met kullanıcı yorumları bulunuyor. Böylece kullananlar ne demiş nasıl etkiler görmüş öğrenebileceksiniz.

Met Zararları Nedir?

Met, nöronları noradrenalin ve depolanmış dopaminlerinin çoğunu aynı anda salmaya zorlayarak çalışır. Bu durum dopamin seviyelerini artırır. Bu şekilde yüksek enerjili ve mutlu hissetmenize sebep olur. Bu yüzden bağımlılık etkisi yüksektir. Bu bağımlılık sebebiyle birçok insan bu illetten kurtulamıyor. Zaman içerisinde hem zihnen hem bedenen çok fazla zararları ortaya çıkıyor. İşte met zararlarından bazıları:

  • Düzensiz hormon artışı ve azalışı beynin işlevine zarar verir
  • Bağışıklık sisteminizi zayıflatır
  • Met zararları arasında belki de en bilineni dişlerde çürümelere yol açar. Buna “meth ağzı” denir.
  • Böbreklerde tahribata neden olur
  • Ateş buz kullananlar arasındaysanız aşırı kaşıntıya sebep olduğunu belirtelim.
BENZER YAZILAR  İndirimli Alışveriş Ürünleri Listesi

Met Kullananlar Yorumları

Bu maddeden uzak durmanız gerektiğini daha iyi anlamanız için Met Kullananlar Yorumları sizlerle. Ülkemizde de sürekli artarak devam eden met kullanımı oldukça can sıkıcı bir hale gelmeye başladı. Sizin de Oldukça ciddi yan etkilerin olduğunu kanıtlar nitelikte olan bazı met kullananların yorumları sizlerle.

  • Yaklaşık 2 yıl bu illeti kullandım hayatımı mahvetti. Ruh halim bozuldu resmen
  • Çok tehlikeli ve aşırı bağımlılık yapan bir uyuşturucu. Tedavi ile zor kurtuldum.
  • 1 sene met kullandım. 2 sene bırakmak için uğraştım.

Ateş Buz Kullananların Yorumları

Met uyuşturucu maddesinin halk dilinde diğer adı Ateş Buz’dur. Eğer bu tarz bir kullanım ile karşılaşırsanız kesinlikle uzak durun. Ateş Buz Kullananların Yorumları incelendiğinde görüyoruz ki bu maddeden kurtulmak için ne zorluklar yaşamışlar. Asla mutlu olan bir insan bile yok. Bağımlılığı adeta gözler önüne seren Ateş Buz Kullananların Yorumları nelermiş bir bakalım.

“Uzun süreli kullanımlarda geri dönüşü asla olmuyor. Kronik psikoz ile mücadele ettim. Kurtulmak istiyorum.

“Cinsel gücüm artacağını bekliyordum. Ancak aldığım zevk çok azaldı. Günden güne işler kötüye gitti”

“Kısa süreli mutluluk sağlıyor ancak eski halinize döndüğünüzde artık hiç mutlu olamıyorsunuz!”

“2 yıl ateş ve buz kullandım. Dişlerim o kadar kötü durumda ki kimse yanıma yaklaşmıyor artık”

Met Cinsel İsteği Arttırır Mı?

Kesinlikle met cinsel isteği arttırmaz. Bu konuda birçok yapılmış araştırma bulunmaktadır. Araştırmalar cinsel isteği ve performansı arttırmasından ziyade performansı düşürdüğü yönünde. Met Kullanıcı Yorumları da bunu kanıtlar niteliktedir.

BENZER YAZILAR  Hamile Pijama Modelleri

Metamfetamin Kullanan Kaç Yıl Yaşar?

Met kullananlar günümüzde gittikçe artmaktadır. Bu durum oldukça üzücü. Çünkü araştırmalar Metamfetamin kullanımının ömrü azalttığı yönündedir. Bu tarz araştırmaların sonucu ise çok çarpıcı. Uzun süreli met kullananların önünde 5-10 yıl arasında kaldığını belirtiyor. Eğer siz de bir uyuşturucu kullanıcıysanız “ALO 191” adlı telefon numarasından uyuşturucuyu bırakmak hakkında profesyonel yardım alabilirsiniz.

Met Kullananlar Yorumları yazımızın sonuna geldik. Bu tarz yazılar dikkatiniz çekiyorsa aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Kaynak: https://www.bizdekalmasin.com/

Yorum yapın

1