Beşiktaş Acil Diş Hastanesi Telefonu 0533 582 82 79

Beşiktaş Acil Diş Hastanesi Telefonu 0533 582 82 79
Beşiktaş Acil Diş
0

İnsanlar diş sorunlarıyla sıklıkla karşılaşıyorlar ve diş sorunu yaşadıkları an tedavi olmaları mümkün olmuyor. Bunun nedeni diş hekimlerinden sıra alamamaları veya mesainin bitmesi olabiliyor.

Beşiktaş acil diş hastanesi sayesinde kişiler bu sorunu yaşamaktan kurtuluyorlar. Diş ağrısı veya sorunu yaşadıklarında hastaneyi arayarak veya bizzat hastaneye giderek gerekli işlemleri yaptırabiliyorlar. Acil diş hastanesine gitmek isteyenler hastaneye iletişim için 0533 582 82 79 numaraları telefonu kullanabiliyorlar.

İçindekiler Tablosu

Acil Diş Hastanesi Hangi Hizmetleri Veriyor?

Acil diş hastanesinde verilen hizmetleri diş rahatsızlığı yaşayan kişilerin hastaneyi tercih etmesi için en önemli etken oluyor. Beşiktaş acil diş hastanesinde verilen hizmetler şunlardan oluşuyor;

  • Kanal tedavisi
  • Diş dolgusu
  • Diş protez onarımı
  • Diş terapisi
  • Çocuk diş kanal tedavisi
  • Çocuk diş dolgusu
  • İmplant uygulaması
  • Diş çekimi
  • Diş teli
  • Ortodonti tedavisi

Bu tedavilerin tamamı acil diş hastanesinde uzman diş hekimleri aracılığıyla yapılıyor. Bu sayede dişlerinde sorun yaşayan kişilerin günlerce ve saatlerce sıkıntı yaşamadan tedavilerini olup günlük yaşamlarına dönmeleri sağlanıyor.

BENZER YAZILAR  İmpingement Sendromu Nedir? Nedenleri, Belirtileri, Tedavisi, Testi
YouTube video

Acil Diş Hastanesi Çalışma Saatleri Nasıl Oluyor?

Beşiktaş’ta hizmet veren acil diş hastanesi hastalar için 24 saat hizmet veriyor. Bu sayede yaşanan rahatsızlıkların zaman kaybı yaşanmadan tedavi edilmesi sağlanıyor. Bu sayede diş kaybı gibi sorunlar ortadan kalkmış oluyor. Hastalar hastaneye gitmeden önce telefon numarası ile iletişim kurduklarında yoğunluğun hasta bakımı için uygun olduğunu öğrenebiliyorlar. Böylelikle hastanede uzun süre beklemek zorunda kalmadan tedavilerini olabiliyorlar.

Acil Diş Hastanesi Hafta Sonu Çalışıyor Mu?

Diş hastanelerinin geneli hafta içinde ve belirli mesai saatlerinde hizmet veriyorlar. Bu nedenle hafta sonu diş ağrısı veya protez sorunu yaşayan kişilerin hafta içini beklemesi gerekiyor. Ancak acil diş hastanesinde böyle bir beklemeye gerek kalmıyor. Hastane deneyimli personeli ile hafta içinde olduğu gibi hafta sonunda da hizmet veriyor. Tedavilerini en iyi şekilde olan hastalar diş ağrısı ve sorunlarından kurtularak evlerine dönebiliyorlar.

Acil Diş Hastanesi Tedavi Fiyatları Nasıl Oluyor?

Acil diş hastanesinde yapılan tedavilerde fiyatlar tercih edilecek tedavi türüne ve ihtiyaç duyulan tedaviye göre belirleniyor. Bu nedenle kişilerin hastanede tedavi sonrasında fiyat bilgisini öğrenmeleri mümkün oluyor. Acil diş hastanesinin tedavi için tercih edildiği durumlarda yapılan tedaviler SGK tarafından karşılanmıyor. Bu nedenle hastane tedavi için gelen hastalara tedavi türüne uygun fiyat tarifesi uyguluyor. Bu sayede diş rahatsızlığı geçiren kişilerin yüksek ücretler ödemeden tedavi olabilmelerini sağlıyor.

Kişisel bilgi birikimi, yerli ve yabancı kaynaklar, bilimsel araştırma ve bilimsel deneyler ışığında ekip olarak bilgi geçişi sağlamaya çalışır.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir