Hediye Kartları Nereden Alınır? Nasıl Alınır?

Hediye Kartları Nereden Alınır? Nasıl Alınır?
Hediye kartı satın al
0

Modern dünyanın şartları çoğu yerde zamanımızı kısıtlı gibi hissettirse de bu kısıtlamalara da pek çok çözüm sunar. Geç saatlere kadar süren çalışmalar, eğitimler ve trafik olsa da artık genel sorumluluklarımızı çok daha kısa sürede ve kolay bir şekilde halledebiliriz. Örneğin, çevremizdekilere hediye almanın, teknoloji ve farklı seçeneklerle çok daha kolay hale geldiği gibi. Hediye kartı, e-sertifika, online alışveriş gibi avantajlar sayesinde güzel bir hediye almak için vaktimiz kısıtlı bile olsa kolayca halledebiliyoruz. Trafiğin yoğun olduğu akşam saatlerinde avm ve mağazalarda yorulmaya gerek yok ayrıca sırf bu yüzden içimize sinmeyen hediyeler almaya da. Pek çok kurumda rastlayabileceğiniz hediye kartı sistemi sayesinde sevdiklerinize, siz seçemeseniz bile kendilerinin seçmesine şans tanıyarak özel hediyeler sunabilirsiniz. Her geçen gün seçeneklerin ve fırsatların çoğaldığı dünyamızda, hediye kartları için de bodo sayesinde artık yepyeni bir seçeneğiniz var. Hediye alanına kattığı yepyeni, modern, yaratıcı, özgür deneyim tarzıyla bodo.com hediye kartı satın al işlemini çok daha eğlenceli ve özel bir hale getiriyor.

BENZER YAZILAR  Ceza Avukatı Kimlere Denir?

İçindekiler Tablosu

Hediye kartı satın al

Bu hizmeti sunan, herhangi bir mağazadan hediye kartı satın almak istediğinizde, sizi kasaya yönlendireceklerdir. Burada harcama yapılmasını istediğiniz tutarda bir mevla ödemeniz gerekir ve kart verilir. Bodo.com’dan yapmak istediğiniz alışverişlerde ise trafikte iş çıkışı mağaza aramanıza gerek kalmaz. Üstelik benzersiz ve yenilikçi deneyim hediyelerden oluşan içeriği size seçim yapabilmeniz konusunda da oldukça yardımcı olacaktır. Hediyeyi sunmak istediğiniz kişinin zevklerine hitap eden birbirinden eğlenceli deneyimler arasında kararsız kalmanız konusunda da problem olmaz. Maksimum 5 deneyime kadar paketinize ekleme hakkınız vardır ve bunlardan yalnızca birinin, en yüksek tutardaki deneyimin ücreti alınacaktır. 1 ya da 5 fark etmeden sepete eklediğiniz deneyimlerle hediye kutusu seçeneğinden devam edin. Sonrasında sizden istenen bilgileri doldurun, teslim zamanını belirleyin, iletişim bilgilerinizi tamamlayın ardından ödemeyi yaptıktan sonra belirlediğiniz zamanda hediye kartı adresinize teslim edilecektir.

Hediye kartı ile neler alınır

Bodo, pek çok kurumun aksine hediye kartını, içerisinde resimlerle anlatılan deneyim kartlarının ve konfetilerin de yer aldığı tasarımını sizin belirlediğiniz özel hediye kutularında sunar. Bu kartlar aracılığıyla: anneniz ve babanız için yeni bir heyecan olacak, ‘’İki Kişi için Kumsalda At Gezisi’’; sevgilinize yıldönümünün romantik huzurunu yaşatacak ‘’İki Kişi için Asya Yakasında Deep Tissue Asya Masajı’’; arkadaşlarınızla gerçekleştirebileceğiniz, gerilim dolu bir o kadar da eğlenceli, ‘’Korku Evi Oyunu’’; şirketinizi ziyarete gelen müşterilerinize benzersiz bir seyir yaratacak, ‘’Özel Adalar Yelken Seyri’’; çeşitli tatlıları özel reçete ve teknikleriyle öğrenme imkanı sunan, ‘’İtalyan Tatlıları Yapım Dersi’’; eşinizin en büyük hayallerinden biri olan ‘’Motosiklet Sürüş Eğitimi’’ gibi daha yüzlerce deneyimi sevdiklerinizle buluşturabilirsiniz.

Kişisel bilgi birikimi, yerli ve yabancı kaynaklar, bilimsel araştırma ve bilimsel deneyler ışığında ekip olarak bilgi geçişi sağlamaya çalışır.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir