Piezo Burun Estetiği

Yüzümüzün en önemli unsurlarından birisi olan burun gerek sağlık açısından gerekse görüntü açısından oldukça önem taşımaktadır. Bu bakımdan da bazı kişiler dış faktörlere de bağlı olarak aynı zamanda da genetik faktörler ile ilişkilendirildiği zamanda da burun zaman içerisinde yamukluk, nefes zorluğu gibi unsurlarla da karşı karşıya kalabilmektedir.

Bu sorunlar kadın erkek ayırt etmeden aynı zamanda da yaş ayırt etmeden pek çok kişinin sorunu haline gelebilmiştir. Bu bakımdan da artık günümüzün getirilerinden dolayı da bazı teknikler geliştirilmekle birlikte de pek çok kişi bu teknikleri kullanmak amacı ile bir estetik sürecine girmeyi talep etmektedirler. Bunun en temel sebebi ise bu tekniklerin uygulanması sonucunda hem iyileşme süreci oldukça kısa aynı zamanda da uzun vadede oldukça etkili bir sonuç elde edilebilmektedir.

Piezo Burun Estetiği Nedir?

Burun estetiğinde elektrik akımdan faydalanan aynı zamanda da oldukça başarı oranı yüksek olan bir burun estetiği çeşidi olan Piezo burun estetiği ultrasonik dalgaları özel kesici uçlar ile birlikte de dokulara zara vermeden işlemlerin sonuçlanmasına olanak sağlayan bir seçenek olarak bilinmektedir. Teknolojik gelişmeleri takip ederek oldukça başarılı sonuçları bir araya getiren bu burun estetiğinin aynı zamanda da pek çok faydası bulunmaktadır. Bunlar;

  • Yalnızca kemik üzerinde işlem yaptığında hiçbir dokuya zarar verilmemektedir.
  • Genel olarak burun ameliyatları sonrasında da morluk gibi unsular ile karşı karşıya kalınabilmektedir. Ancak Piezo burun estetiğinde bu durum ile karşı karşıya kalma ihtimaliniz oldukça düşüktür.
  • Burunun şekillendirilmesi aşamasında uzman bir el değiyor ise, sonucun başarısız olması oldukça az bir durumdur.
  • Orantılı kesiler elde etmek bu yöntem ile oldukça kolaydır.
  • İyileşme süreci oldukça kısa olduğu için kişiler kolaylıkla günlük yaşamlarına dönebilmektedirler.
  • Şişlik yok denecek kadar az bir ihtimaldir.
BENZER YAZILAR  Şeffaf Aparey ve Tel Tedavisinin Farkları Nelerdir?

Bu faydaları sağlaması ile birlikte nefes almada zorlanan aynı zamanda da görüntü açıcından kavisli bir buruna sahip olan kişiler kolaylıkla işlemleri gerçekleştirebilmek adına uzman doktorlar ile görüşebilir ve kolaylıkla estetiği tamamlayabilir. Bunun sonrasında ise artık daha sağlıklı ve daha güzel görünen bir buruna sahip olabilirsiniz.

Piezo Burun Estetiğini Kimler Yaptırabilir?

Burun estetiği her ne kadar estetiksel unsurlardan dolayı tercih ediliyor gibi görünse de aslında bu durumun yanı sıra sağlık da oldukça önemli bir faktör olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak her estetik de olduğu gibi bu estetik seçeneğinde de bazı uygunluk kriterleri söz konusu hale gelebilmektedir. Bunlardan birisi de burun estetiğinin hangi amaçla yapılacağı ve hangi tekniğin kullanılacağı tamamen uzman kişinin belirlemesi gereken bir unsur olarak bilinmektedir. Bu bakımdan da Piezo burun estetiğini yaptıracak kişilerde kemik dokuda bir düzenleme gerekli ise tercih edilmektedir. Bu durumlarda akla ilk gelen ve başarı oranı yüksek olan bu estetik seçeneği gelmekte birlikte kullanımı da oldukça yaygındır. Bununla birlikte burun şekil bakımından eğer bir düzenleme gerektiriyor ise şekillendirme konusunda önemli bir yere sahip olan Piezo; burun kemeri sorunlarında ya da kavis düzleştirmelerinde kullanılması uygun bir seçenek olarak varlığını sürdürmektedir.

BENZER YAZILAR  Yaman Cerrahi Merkezi Genital Estetik Hizmetleri

Piezo Burun Estetiği Fiyatları Ne Kadar?

Burun estetiği konusunda her ne kadar kolay bir işlem olarak bilinse de aslında uzun vadede oldukça önemli bir işlem olduğunu kanıtlamaktadır. Bu bakımdan da iyi bir yerde ve iyi bir doktor tarafından gerçekleştirilmesi fiyatları etkileyen oldukça önemli bir seçenek olarak bilinmektedir. Fiyat aralıkları sağlık merkezinden doktoruna göre değişiklik göstermesi de yine önemli bir husus olarak karşımıza çıkmaktadır. Burun estetiğinde fiyatların belirlenmesi işlemin süresine göre aynı zamanda da kullanılacak olan medikal cihazlara göre de değişiklik göstermekle birlikte de kişiler kolay bir şekilde de estetiği tamamlayabilmektedirler.

Fiyat faktörü şehir durumuna göre değişiklik göstermekle birlikte de kişilerin bu estetiği yaptırmadan önce bir fiyat değerlendirmesi yapması ortalama bir fiyatı söz konusu hale getirmektedir.  Bu durumlar değerlendirildiğinde ise her cebe uygun olarak bulmanız oldukça muhtemel bir olgu olarak değerlendirilmektedir. Bu bakımdan da kişiler kolay bir şekilde kendilerine en uygun olan hastane ve doktor seçimini gerçekleştirdikten sonra da uzun vadede sağlıklı bir buruna sahip olabilmektesiniz.

BENZER YAZILAR  En İyi Vajinal Mantar İlacı
Yorum yapın

1