Q Switch Lazer Nedir?

Q Switch Lazer Nedir?
Q Switch Lazer
0

Ciltte yaşlanma ile ortaya çıkan kötü görüntüler, lekeler, çiller, güneş lekelerinin ortadan kaldırılması, bununla beraber dövmelerin silinmesi gibi pek çok alanda tercih edilebilen cilt bakım uygulamalarından bir tanesi de Q Switch Lazer olarak bilinmektedir. Uygulama, diğer lazer uygulamalarından farklı olarak daha kısa sürede daha fazla atım gerçekleştirdiği için, sorunlu bölgeye odaklanmak çok etkili olmaktadır. Peki, Q Switch Lazer nedir? Uygulama ile ilgili pek çok detaydan bahsedeceğiz.

İçindekiler Tablosu

Q Switch Lazer Ne İşe Yarar?

Belirli seanslar halinde uygulanan ve seans süreleri ortalama olarak 10 ila 15 dakika süren Q Switch Lazer uygulaması, cildin gençleştirilmesi ve sıkılaştırılması için tercih edilmektedir. Çok kısa sürede, çok etkili sonuçları ortaya çıkardığı için sıklıkla tercih edilen bir uygulama olarak bilinmektedir. Genel faydaları ise aşağıdaki gibi sıralanabilir:

  • Güneş lekeleri, diğer lekeler, çiller ve bunun gibi diğer cilt sorunlarını birkaç seansta ortadan kaldırır.
  • Kalıcı dövmeleri silmek için çok avantajlı bir uygulamadır.
  • Ağrı ve sızı ile hastayı zorlamaz. Bir anestezik krem ile tüm ağrılar ortadan kaldırılır.
  • Yaşlanma karşıtı bir uygulamadır ve cilt gençleştirilme için kullanılabilir.
  • Ölü cilt hücrelerini ortadan kaldırır.
BENZER YAZILAR  Ceviz Yağı Ne İşe Yarar?

Yukarıdaki faydaları ile oldukça iye yarayan bir uygulama olduğu için, cilt gençleştirme yöntemleri arasında popüler bir konumdadır.

Q Switch Lazer Leke Tedavisi

Ciltte belirli zamanlarda ortaya çıkan ya da doğuştan gelen bazı lekeler olur. Bu lekelerin bertaraf edilmesi için pek uygulama bulunmasına karşın, Q Switch Lazer bu uygulamalar arasında en faydalısı olarak dikkat çeker. Çünkü bu uygulamayla;

  • Herhangi bir cerrahi işlem uygulanmaz.
  • Anestezik krem ile uygulamanın yapılacağı bölge uyuşturulur.
  • Lazer teknolojileri arasında en kısa sürede en çok atım yapan olarak bilinmektedir. ● Sadece sorunlu dokuya odaklanır, çevresine kesinlikle zarar vermez.

Lazer uygulaması yapıldıktan sonra uygulanan alanın güneş ışığından korunması, fayda alınması açısından son derece önemlidir.

Q Switch Lazer Yaptıranlar: Flora Klinik

Cildin tipi, sorunlu alanın büyüklüğü ve çeşidi gibi faktörler göz önünde bulundurularak, uygulama gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde Q Switch Lazer yaptıranlar hem çok daha iyi sonuç elde etmekte hem de süreç daha hızlı sonuçlanmaktadır. Bu nedenle siz de Q Switch Lazer merkezleri arasında yer alan Flora Klinik’i tercih ederek, tüm bu süreçleri öğrenip, uygulamayı tercih edebilirsiniz. Q Switch Lazer Fiyat ve daha fazlası için +90 212 215 57 87 numaralı telefonu kullanarak, Flora Klinik ile iletişime geçebilir ve süreç konusundaki detayları öğrenebilirsiniz. Böylece sizin için bu içerikte Q Switch Lazer nedir? sorusuna cevap vermeye çalıştık. Meta Açıklaması Q Switch Lazer nedir? Ne işe yarar? Q Switch Lazer yaptıranlar ve daha pek çok soruya içeriğimizi ziyaret ederek cevap bulabilirsiniz.

Kişisel bilgi birikimi, yerli ve yabancı kaynaklar, bilimsel araştırma ve bilimsel deneyler ışığında ekip olarak bilgi geçişi sağlamaya çalışır.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir