Sağlıklı Yaşamın Adresi Wefood Sizlerle


0

Artık dünya üzerinde ve günlük yaşam kapsamında da güvenilir ve temiz gıdalara erişim sağlamak oldukça zor bir hal aldı. Wefood ise tüm bunları göz önünde bulundurarak bir marka haline gelmeyi başarmış şirkettir. Pek çok duyarlı tüketicisi için güçlü bir şekilde yanıt vermek adına bu alanda en iyi hizmeti sağlamaktadır. 2015 yılında da Türkiye pazarında toptan satış işlemlerine başlamıştır. Daha sonrasında da perakende satışa geçerek halka da açılmaya başlamıştır.

Doğanın cömert bir şekilde sunmuş olduğu eşsiz kalitede ve katkısız koruyucu içermeyen ürünleri sizlerle buluşturuyor. Üstelik oldukça uygun fiyatlarla satın almanız da mümkündür. Sağlıklı, doğal beslenme konusunda hassas bir anlayışa sahipseniz Wefood sizler için bütün bu hizmeti sağlayabilmektedir.

wefood-glutensiz-un
Wefood glütensiz un

Wefood Farkıyla Kaliteden Ödün Vermeden Glütensiz Unlar

Bilindiği üzere glüten tahıl ürünleri içerisinde yer alan ve sıvı maddelerle birleştiği zamanda da esnek ve yapışkan bir form alan protein grubu içerisinde yer alır. Buğday, çavdar ve arpa gibi tahıllar üzerinden üretilen unlar kapsamında da glüten içermektedir. Glüten normal şartlar adı altında insan vücudunda sindirilebilir. Ancak bazı kişilerin glüten noktasında toleransı yoktur. Hatta buna halk arasında da çölyak hastalığı deriz. Wefood ise buna uygun olarak üretim gerçekleştirmektedir. Wefood glütensiz unlar ile sizleri önemseyerek bu anlamda kaliteli hizmet verir.

BENZER YAZILAR  Dumping Sendromu Nedir? Nedenleri, Belirtileri, Tedavisi, Testi

Firma bu hastalığa sahip olan kişilerin rahatlıkla tüketim sağlayabileceği glütensiz un çeşitlerine yer vererek bu sorunlarınıza yardımcı olur. Aynı zamanda firma içerisinde glütensiz un çeşitleri kapsamında:

  • Yulaf unu
  • Hindistan cevizi unu
  • Keçi boynuzu unu
  • Pirinç unu

Gibi seçenekler mevcuttur. Aynı zamanda yulaf unu ile birlikte harika yulaf ezmesi tariflerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca wefood sizler için hazır paketlerde yine organik koşullarda hazırlanmış olan yulaf ezmelerine sahiptir.

wefood-organik-baharatlar

Yoğun Lezzetleri ile Wefood Organik Baharatları

Yemeğin, hamur işlerinin en büyük ana malzemesi özenle seçilen baharatlardır. Yemeklerle birlikte büyük bir harmoni oluşturur ve inanılmaz bir keyif yaratır. Bütün bunlar tohum olarak büyüyen ve sofralarımıza gelen baharatlar sayesindedir. Ancak son zamanlarda ne yazık ki baharat noktasında çeşitli maddeleri karıştırarak halk arasında satışları yükselmiştir. Wefood ise sizlere içerisinde hiçbir katkı maddesi içermeyen ve koruyucu maddelere de yer vermeden Wefood organik baharatlar hizmetini sunar. Yoğunlezzet, zengin çeşitlilik, tazelik ve en önemlisi de hijyenik üretimle raflarda sizler için yerini alıyor.

BENZER YAZILAR  Adetliyken Baş Ağrısı Neden Olur?

Veganlara Özel Wefood Vegan Yağları

Wefood vegan yağlar ile sizlere farklı çeşitliklerde ve oldukça faydalı yağlar sunar. Salatalarda, tatlılarda ve yemeklerde kullanılan yağların da vegan versiyonları yer almaktadır. Ayrıca vegan denildiğinde genellikle az ürün olduğu düşüncesi yer alır. Ancak bu algı yanlıştır. Aksine Wefood farkıyla çok geniş ürün çeşitliliğine yer veriliyor. Hindistan cevizi yağı, kakao yağı ve soğuk sıkım olarak gerçekleştirilen diğer yağlarda raflarda yer almaktadır. Hindistan cevizi ve kakao yağı ile de organik tatları en iyi şekilde hissedersiniz. Özellikle de tatlıların baş tacı olan önemli iki farklı yağdır. Çikolata yapımında da kakao yağının önemli bir yeri vardır. Kakao aroması birçok kişi tarafından hayranlıkla sevilir. Aynı zamanda pek çok vegan tatlının da baş rolünde yer alan önemli bir malzemedir. En önemlisi de veganlar için hayvansal ürünlerin kullanılmaması oldukça önemlidir. Sadece kakao yağından kendi çikolatanızı herhangi süt ürünleri içermeyen maddelere ihtiyaç duymadan da yapabilirsiniz. Wefood organik soğuk sıkım yağlarıyla sizlere geniş hizmetler sunmaya devam ediyor. Aynı zamanda site içerisinde daha yüzlerce farklı organik ürünler mevcuttur.

BENZER YAZILAR  Türkiye'de Saç Ekiminin Geleceği

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir