Stag 9000, şeffaf açık sarı bir çözelti şeklinde aktif bileşen olarak lidokain içeren bir spreydir. Erkekler için yapılan bu ürünün çoğu bitkiseldir. Bitkisel olarak karanfil esansiyel yağı, susam yağı, nane yaprağı yağı ve karanfil yağından oluşur. Birçok erkeğin ve kadınların da yaşamış olduğu erken boşalma problemini geçici olarak yavaşlatabilmekte olup, 12 ml’lik ve 20ml’lik seçenekleri ile bize sunulmuştur. Hekiminizin yazmış olduğu reçete  ile ürüne eczanelerden ulaşmanız gerekmekte ve olası sağlık problemlerine karşın hekiminize danışmadan kullanmamalısınız.

Stag 9000 Nasıl Kullanılır?

Sprey formunda olan bu Stag 9000 haricen kullanıma uygundur. Sprey; doğru kullanılmayı, içeriğine ve amacına ulaşmayı amaçlar. Yanlış uygulama, ürünün etkisiz kalmasına ve herhangi bir işe yaramamasına neden olabilir. İnsanlar; genellikle spreylerin penisin tamamına püskürtülmesi gerektiğine inanmaktadır. Fakat bu fikir tamamen yanlıştır.

Spreyin kullanımı herkes için oldukça kolaydır. Kullanımdan önce uygulanacak olan bölgenin temiz ve kuru olması gerekmektedir.  Cinsel ilişkiden en az 10 dakika önce penisin gövde ve baş kısmına spreylendikten sonra sıvı iyice emilene kadar ovulmalıdır.  Tavsiye edilen püskürtme miktarı penisin baş kısmı için 2 ve gövdesi içinse 3’er kez şeklindedir. Bu sayede erkeğin cinsel organında lokal anestezik etki oluşmuş olur. Cinsel ilişki yaşandıktan sonra ise su ile yıkanmalı ve temizlenmelidir. Ürünün kullanım miktarı ve bekleme zamanı kişiden kişiye göre değişmekte olup aşırı kullanım yapıldığında da bol su ile yıkanmalıdır. Ayrıca kişisel olarak hekimin önermiş olduğu başka uygulama yöntemleri de kullanılabilir. Dikkat edilmesi gereken bir başka husus da bu ürün 3 aydan uzun süre kullanılmamalıdır. Son kullanım tarihine de özellikle dikkat edilmeli, serin kuru bir yerde muhafaza edilmelidir.

Benzer Gönderiler  Bamya Tohumunun Faydaları

STAG 9000 SAĞLIĞA ZARARLI MI?

Erken boşalma problemlerini önlemek için kullanılan geciktirici sprey, insanlarda herhangi bir zararı olup olmadığı konusunda merak uyandırıyor. İddiaya göre bu ürünler tıbbi ortamda üretiliyor, yani steril ve zararsız. Kadınlara veya erkeklere zararlı olmasa da bu maddelerden bir veya birkaçına alerjisi olan kişilerin dikkatli olması gerekir. Spreyi kullandıktan sonra cildinizin yüzeyinde tahriş veya şişlik fark ederseniz, durumu doktorunuzla konuşabilir ve farklı ürünler deneyebilirsiniz. Ayrıca ilk kullanımdan önce uygulanacak olan bölgeye az miktarda sürülüp reaksiyonu ölçülürse kendinizi daha güvenli hissedebilir ve sonrasında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

STAG 9000 HAKKINDA DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR

  • Sprey kullanıldıktan sonra oral seks yapılmaması: Sprey kullandıktan sonra oral seks olmadığı düşüncesi doğru bilinen yanlış anlaşılmalardan biridir. Gecikmeli spreyi kullandıktan sonra oral seks herhangi bir sorun yaratmaz ve karşı tarafta herhangi bir rahatsızlığa neden olmaz. Burada dikkat edilmesi gereken husus stag 9000 penise uygulandıktan sonra bekleme süresini beklemeden, hemen oral seks yapılmamalıdır. Bekleme süresi olan 10-20 dakika aralığındaki herhangi bir süre kadar beklenmelidir. Beklenmemesi durumunda ürün tamamen emilmemiş olur ve işte bu noktada partnerinizin bu durumdan hoşlanmayıp tedirgin olması kaçınılmaz olur.
  • Spreyin yıkanmaması gerekir: Aksine, cinsel ilişkiden sonra spreyin uygulanmış olduğu bol su ile yıkanıp temizlenmelidir.
  • Her ilişkide sprey yeniden uygulanmalıdır: Belki de bu herkesin en fazla düştüğü hatalı durumlardan biridir ve bu yanlış spreyi olması gerekenden çok daha önce bitirmenize neden olur. Spreyi uyguladıktan sonra, aynı gün içerisindeki birkaç diğer cinsel birlikteliğinizden önce tekrar uygulamanıza asla gerek yoktur. Spreyin tek sefer kullanımı ile gece boyunca etkisinin devam etmesi mümkündür.
  • Sprey uygulanır uygulanmaz ilişkiye girilebilir: Yukarıda bulunan Stag 9000 nasıl kullanılır? bölümünde de anlatıldığı gibi, spreyin cinsel ilişkiden en az 10 dakika önce uygulanması gerektiğini hatırlatmakta fayda var. Bu 10 dakika sürenin sebebi ise şudur ki, sprey yavaş emilip etkisini yavaş gösterdiği içindir.  Hatta bekleme süresinin 15-20 dakika bandında olması çok çok daha etkili ve sağlıklı olacaktır.
  • Penisin tamamına ve bolca sürülürse daha etkili olur: Hayır, bol ürün bol fayda mantığı bu ürün için tamamen devre dışı kalmalıdır. Spreyin bolca sıkılması daha etkili bir sonuca ulaştırmaz. Sprey; penisin baş ve gövde kısmına yeteri kadar sıkılmalı ve bolca ovulmalıdır ki emilip istenen etkiyi gösterebilsin.
YILDIZ VERMEYİ UNUTMAYIN
[Total: Average: ]

ameliyatsız hemoroid tedavisi

HAKKIMDA

Kübra Doğan

Yerli ve yabancı kaynaklar doğrultusunda, bilimsel araştırmaların ışığında içerik oluşturan fitveform.com editörü.

Yazarın Tüm Yazıları