Bölgesel İncelme ve Sıkılaşma Mümkün Mü?


0

Her insan vücudunun mükemmel bir kıvrıma ve inceliğe sahip olmasını ister. Ancak bu görüntüye sahip olamayan insanlar vardır. Bu güzelliği elde etmek bazen doğal yollardan mümkün olabilir.

Ancak bazen de her şeyi yapmanıza rağmen yeterli inceliği yakalayamayabilirsiniz. İşte bu sırada devreye popüler uygulamalar girer. Karın germe uygulamalarıyla hayalinizdeki inceliği kolaylıkla yakalayabilirsiniz.

Vanity Estetik uygulamalarından biri olarak karşımıza çıkan karın germe, son dönemlerin en yaygın operasyonları arasında bulunuyor. Bu işlemlerde karnın orta ve alt bölgelerinde yer alan fazla yağlar alınır. Daha sonra geniş bir halde duran karın kasları özel bir şekilde sıkılaştırılır. Karın germe, görünüşünü daha güzel bir hale getirmek isteyen insanlar için büyük şanstır. Vanity Estetik’te oldukça başarılı sonuçlar elde edilmiştir; doktorlar  hastalardan tam not almıştır.

Vanity Estetik’e karın germe ameliyatı için geldiğiniz zaman birtakım değerlendirmelerden geçmeniz gerekir. Derinin alınacağı bölgede nasıl bir işlem yapılacağı konusunda size bilgiler verilir. Özellikle de çatlakların yoğun olduğu ve deri kalitesinin zayıflamış olduğu kısımlar üzerinde durur.

BENZER YAZILAR  Türkiye'de Saç Ekiminin Geleceği

Böylece hem güzellik hem de incelik sağlamaya çalışır. Ayrıca birbirinden uzak bir şekilde duran kasların da yakınlaştırılması yapılır. Bu ameliyattan sonra karnınız daha sıkı ve düz bir hal alır. Gevşek ve sarkık bir halde bulunan karın, daha derli toplu görünmeye başlar. Firma, karın germe ameliyatlarında daha modern ekipmanları ve yöntemleri kullanmayı tercih ediyor.

Karın Germe Ameliyatı Kimlere Yapılır?

Egzersiz ve diyet sonrası yağ fazlalıklarından kurtulamayan kişiler için uygun bir ameliyattır. Ayrıca birden fazla hamilelik yaşayan kişiler için de ideal bir uygulamadır. Kilo vermeye devam etmek isteyenler ve hamilelik isteyenlerin bu hizmetten yararlanmamaları önerilir.

Karın Germe Ameliyatından Önce Nelere Dikkat Edilmeli?

Vanity Estetik doktorları, karın germe ameliyatı olmadan önce dikkat etmeniz gerekenler konusunda sizi bilgilendirir. Bunun için ilk yapmanız gereken şey, sigara kullanımını bırakmaktır. Ameliyattan birkaç hafta önce bunu yerine getirmeniz gerekiyor.

BENZER YAZILAR  Dexday Nasıl Kullanılır?

Ancak işleminiz bittikten sonra da sigarayı belli bir süre daha kullanmamalısınız. Ayrıca bu uygulamalarda yanınızda bir refakatçinin olması öneriliyor. Çünkü ameliyattan sonra birtakım aktivitelerinizde aksama meydana gelebilir. Bu süreçte size yardım edecek birinin olması önemlidir.

Karın Germe Ameliyatının Riskleri Var Mıdır?

Karın germe oldukça fazla kişi tarafından tercih edilen bir uygulamaların başında geliyor. Her ameliyatta yaşanabilecek komplikasyonlar, bu tip uygulamalarda da meydana gelebilir. Bu ihtimalleri düşünerek karar vermeniz ve genel bir değerlendirme yapılması önemlidir.

Enfeksiyon, karşılaşılan risklerden biridir. Bunun yanı sıra pıhtı oluşumu da meydana gelebilir. Bu yüzden Vanity Estetik doktorları,  işlem öncesi ve sonrası dikkat etmeniz gerekenler hakkında verdikleri bilgileri dikkate almanız gerekiyor.

Doğum Sonrası Karın Germe Ameliyatının İyileşmesi Ne Kadar Sürer?

Eğer kendiniz, Vanity Estetik’in deneyimli cerrahlarına emanet ederseniz, hem yara izlerinin gizlenmesi hem de hızlı bir iyileşme açısından avantajlı olursunuz.Doğum sonrası estetiği yapıldıktan sonra yaralarınızı iyileşmesi tam olarak 18 ayı bulur. Firma, doğum sonrası karın germe ameliyatlarına daha ayrı bir özen gösterir. Hatta bu ameliyatlar bazı zamanlarda iki aşamalı şekilde yapılır.

BENZER YAZILAR  Seboreik Dermatit Nedir? Belirtileri ve Doğal Tedavisi

Karın Germe Ameliyatı Kaç Saat Sürer?

Bu süre, bireyin karın bölgesine göre değişiklik gösterir. Ayrıca her müşteride aynı teknik üzerinden ameliyat yapılmayabilir.

Bu durumlar göz önüne alındığında ameliyat için net bir süre belirtmek doğru değildir. Tam karın germe ameliyatları genel olarak 3-5 saat sürerken, mini karın germe ameliyatları ise 1-1,5 saat sürebilir.

Karın Germe Ameliyatı Ağrılı Mı?

Vanity Estetik, karın germe ameliyatından sonra rahatsızlık ve ağrı yaşanabileceğini söylüyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir