Kalıcı Sertleşmeye Doğal Çözüm Ve Mutluluk Çubuğu

Kalıcı Sertleşmeye Doğal Çözüm Ve Mutluluk Çubuğu
Kalıcı Sertleşmeye Doğal Çözüm
0

Günümüzde birçok erkekte görülen sorunlardan biri sertleşme sorunudur. Sertleşme sorunu 40 yaş ve üzerindeki erkeklerde yaygın olarak ortaya çıksa da bazen daha erken yaşlarda ortaya çıkabilmektedir. Sertleşme sorunu yaşayan erkekler genellikle çekindikleri için bu sorunu bir hekim ile veya başka bir kimseyle paylaşmak istemezler. Bu sebeple kalıcı sertleşmeye doğal çözüm arayışına birçok kişi girmektedir. Fakat sertleşme sorunun kalıcı olarak çözülmesi için maalesef bir doğal çözüm bulunmamaktadır.

ekler-1
kalıcı sertleşmeye doğal çözüm ve mutluluk çubuğu 4

İçindekiler Tablosu

Sertleşememenin Nedenleri ve Tedavi Yöntemleri Nelerdir?

Sertleşme sorunu özellikle 40 yaşından sonra ortaya çıksa da her yaşta görülebilmektedir. Sorunun ortaya çıkmasında çok sayıda hastalık ve durum etki edebilmektedir. Öncelikle dolaşım sisteminin ve kalbin etkilendiği hastalıklar başta olmakla birlikte hormonal sorunlar, psikolojik etmenler, sinir hastalıkları sertleşme sorununa sebep olur. Sertleşme sorunu tanısı alan bir kişi için birden farklı tedavi yöntemi bulunmaktadır.

Sertleşmeyi sağlayacak olan haplar, enjeksiyonlar, vakum cihazları ve psikolojik tedavi başlıca tedavi yöntemleridir. Fakat bu çözümler genelde geçici olan tedavi yöntemleridir. Sertleşme sorununda kalıcı tedavi yöntemi olarak mutluluk çubuğu yani penil protezleri kullanılır.

ekler-2

Penil Protez Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Penil protez ameliyatı için öncelikli olarak kişinin ameliyat olmak için uygun olup olmadığı belirlenir. Ameliyata uygunluğun ölçülebilmesi için birtakım testler ve muayene yapılır. Ultrason ile görüntüleme ve kan testi gibi birtakım testlerle muayene sonucunda uygunluk belirlenir. Hekim tarafından hastaya en uygun olan penil protez çeşidi belirlenir. Bireyinde belirlenen bu protezi uygun görmesi halinde ameliyat yapılabilir. Ameliyat genellikle genel anestezi altında yapılmaktadır fakat bazı protezlerde yalnızca bel altı uyuşturularak ta yapılabilir.

BENZER YAZILAR  Apireks Ne İşe Yarar – Ne İçin Kullanılır?

Tek parçalı olan bir protez için penis altından küçük bir kesi yapılarak, protez bu kesi içinden peniste bulunan kanala yerleştirilir. Genelde bu işlem yarım saat sürer. Üç parçalı protezlerde ise testise pompa kısmı, karın içine rezervuar kısmı ve penis içindeki kanala ise silindir parçaları yerleştirmek ile gerçekleştirilir. Karmaşık görünen bir ameliyat olmasına karşın genellikle bir saat süren bir ameliyattır.

ekler-3

Penil Protezlerinin Faydaları Nelerdir?

Mutluluk çubuğu tedavi yöntemi memnuniyet oranının ve başarının yüksek olduğu bir yöntemdir. Tek parçalı bükülebilir ve üç parçalı şişirilebilir olan protez çeşitleri en sık kullanılan çeşitlerdir. İki protez çeşidinin de farklı avantajları bulunmaktadır. Tek parçalı olan protezler ekonomiktir. Kullanımı pratik, kolay ve dayanıklıdır. Üç parçalı şişirilebilir olan protezler ise daha doğal görünüme sahiplerdir. Daha teknolojisi yüksek olan bir protez çeşididir. Pompa sıkılarak rezervuardaki sıvının penis içine yerleştirilmiş silikon kanala dolmasını sağlar ve böylece istenen sertlik sağlanır. Detaylı bilgi için mutlulukcubugu.com sitesini ziyaret ediniz.

Kişisel bilgi birikimi, yerli ve yabancı kaynaklar, bilimsel araştırma ve bilimsel deneyler ışığında ekip olarak bilgi geçişi sağlamaya çalışır.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir