Zayıflama Kürü: Bel Bölgesinden Kilo Vereceksiniz

Zayıflama Kürü: Bel Bölgesinden Kilo Vereceksiniz
zayıflama kürü
1

Bu zayıflama kürü ile belinizdeki yağların kaybolduğunu göreceksiniz. Bel çevresindeki yağlar birçok insan için hem sağlıksız hem de estetikten yoksun bir vücuda neden olur. Beldeki yağlardan kurtulmak için egzersiz yapmanın yanı sıra bazı kürler de şiddetle önerilmektedir. Hayatınızı daha hareketli hâle getirmek bel yağlarından kurtulmak için iyi bir yoldur. Fakat egzersizlere ek olarak daha çabuk sonuç almak için uygulayabileceğiniz zayıflama kürü ile belinizdeki yağların kaybolduğunu göreceksiniz.

zayiflama kuru 1 1
zayıflama kürü

İçindekiler Tablosu

Zayıflama kürü nasıl yapılır?

Günümüzde birçok ilaç, takviye gıda ve hatta özel kıyafetlerin kilo vermeye yardımcı olduğu iddia edilmektedir. Bunların yanında denenebilecek doğal zayıflama kürleri doğal malzemeler içermelerinden ötürü daha çok tercih edilmektedir. İşte bu zayıflama kürlerinin en etkililerinden birinin malzemeleri şöyle:

  • Yarım yağlı yoğurt (Light yoğurt kullanılması özellikle önemlidir. Miktarı 3 yemek kaşığını geçmemelidir.)
  • Bir limonun yarısı (Sulu bir limon olması kürü daha etkili kılacaktır.)
  • 1 çay kaşığının yarısı kadar zerdeçal ya da 1 çay kaşığı acı pul biber de kullanılabilir.
BENZER YAZILAR  İsveç Şurubu ile Zayıflama Gerçekleri ! En Kapsamlı Analiz

Yarım yağlı yoğurdu, yarım limonun suyunu ve zerdeçal ya acı pul biberi uygun bir kâsede birbirlerine iyice karıştırın. Özellikle uykudan önce tüketilmesi tavsiye edilir. Uyku sırasında metabolizmanın çalışma hızı, uyanıkken çalıştığından daha aktiftir. Metabolizmanızın hızlandırılması için uykudan hemen önce bu kürün tüketilmesi ve sonrasında da herhangi bir şey yenmemesi ya da içilmemesi gerekir.

Uygulamaya Başladıktan Sonra

Zayıflama kürü tek başına beldeki yağların eritilmesinde etkili bir çözüm yolu sunmayabilir. Özellikle hareketsiz bir yaşam sürenler için beldeki yağların eritilmesinde zayıflama kürü kullanmak yarar sağlamaz. Kürü uygulamaya başladıktan sonra bazı alışkanlıklarınızı da değiştirmeniz gerekir.

Daha hareketli bir gündelik hayata merhaba demelisiniz. Kürün uygulanmaya başlaması ile metabolizmanız zaten hızlı çalışacağı için onun enerjisine ayak uydurmanız çok önemlidir. Hareket edin, hafif egzersizler ve yürüyüş yapın.

Hareketli bir yaşamın yanı sıra bol su tüketimi de kilo verme ve yağ yakma konusunda etkili bir yöntemdir. Günlük su tüketiminiz 2 litrenin altına düşmemeli ve suyun yanı sıra bol sıvı gıda da tüketmelisiniz.

BENZER YAZILAR  Diyetisyen Yazılımı Nedir?

Ayrıca kürün fayda vermeye başlaması için etkili bir diyet süreci de başlatmanız gerekir. Yağlı, sağlıksız, çok tuzlu ve şekerli gıdaların tüketiminden kaçınmalısınız. Kilo verme sürecinde dikkat etmeniz gereken klişelerden birini yine analım: Üç beyazdan vazgeçin.

Source: healthline / eatthis

Kişisel bilgi birikimi, yerli ve yabancı kaynaklar, bilimsel araştırma ve bilimsel deneyler ışığında ekip olarak bilgi geçişi sağlamaya çalışır.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir