Prostacare Ne İçin Kullanılır? Kullanımı Ve Yorumları

Prostacare Ne İçin Kullanılır? Kullanımı Ve Yorumları
10

Prostacare ne için kullanılır? Bu ilaç hakkında sorulması gereken en son sorudur. Nitekim bu ürün bir ilaç değildir ve bitkisel bir takviye gıda görevi görür. Aynı zamanda piyasada sahtesi bulunan bu ürünün orijinalini bulmak ve satın almadan önce araştırması yapılması gereklidir.

İçindekiler Tablosu

Prostacare Ne İçin Kullanılır?

Prostacare şurubu kullanımı erkeklerin en büyük kabuslarından birisi olan prostat sorununa çözüm olarak kullanılır. Prostat sadece yaşlılar ve yetişkinler için değil; aynı zamanda gençler içinde sorun teşkil eden bir sağlık problemidir. Bu sorunun tedavisi için en sağlıklı yol bir doktora görünmelidir; ama insanlar alternatif tıp alanına yönelerek sorunlarına çözüm ararlar. İşte bu çözümlerden birisi de Prostacare tabletlerdir. Prostacere Ultra ne için kullanılır?

 • Prostacare şurubun prostat haricinde farklı ürolojik hastalıklara da iyi geldiğini söylenmektedir.
 • Prostacare prostat kanserini önleme amaçlıda kullanılabilmektedir.
 • Bu ürün prostat kanseri için kullanılmaz, sadece önleyici görevi vardır.
 • Cinsel yaşamı olumsuz etkileyen fiziksel problemleri olumlu anlamda etkilediği belirtilmektedir.
prostacare ne için kullanılır
prostacare ne için kullanılır

Prostacare Ultra Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Prostacare Ultra kullanımı günde 1 kez olmak şartı ile kullanılır. Aç karnına mı tok karnına mı kullanıldığı fark etmez. 50 ml ve 80 gr ölçütlerinde satılan bu ürünü kullananlar şurup şişesini 10 gün kullansa yeterli olacaktır. Üretici firmaya göre Prostacare Ultra şurup 50 ml her gün 1 kez mutlaka kullanıldığı takdirde faydasını gösterecektir.

BENZER YAZILAR  Karpuz Çekirdeğinin Faydaları

Prostacare Eczanede Satılır mı?

Prostacare Ultra eczanelerde satılmamaktadır. Nereden alınır sorusuna verilebilecek en iyi cevap ise, resmi satış siteleri olacaktır. Birçok muadili olduğu iddia edilen bu ürünün orijinalini yasal sitelerden almanız gereklidir. Alım yapmadan önce satış yapan siteden belgelerini talep edin ve resmi olmayan hiçbir siteden alışveriş yapmayın. Prostacare fiyatlarına aldanan birçok kişi ucuz diye bu ürünü sahte sitelerden almaktadır. Bu ürünler fayda yerine Prostacare Ultra kullanıcıları için zararlı olacaktır.

Prostacare Ultra Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri

Prostacare ultra kullanıcı yorumları internette araştırıldığında olumlu tepkiler aldığına şahit olabilirsiniz. Bu ürünü daha önce kullanan ve işe yaradığını iddia eden birçok kullanıcının yorumlarını görebilmeniz internette mümkündür. Yorumlar bu konuda aldatıcı olabilir. Nitekim bu ürünün satışını yapanlar bu tür bir algı yaratmak adına çalışmalar yapmış olabilir. Aynı şekilde Prostacare şikayetleri de rakip bir firma tarafından manipüle edilmiş olabilir. Bu yüzden şikayet var gibi platformlardan güvenirlik analizi yaparken bu hususları göz önünde bulundurmak gerekir.

Hologram ve bandrol ile ürünün orijinalliği test edilebilir. Bu yüzden ürünü almadan önce hologram ve bandrol olduğundan emin olmanız gerekir.

BENZER YAZILAR  Meteospasmyl Nedir? Ne İçin Kullanılır?

Prostacare Ultra İçindekiler

Prostacare Ultra içeriği bakımından;

 • Cüce palmiye bitkisi
 • Kabak çekirdeği özü
 • Afrika eriği

Bu besinleri barındırdığı belirtilse de, bu konuda kesin bir bilgi bulmak mümkün değildir. Prostacare şurup içindekiler hakkında satın alım öncesinde bilgi almak ve bu bilgiler doğrultusunda alımın gerçekleştirilmesi gerekir.

prostacare ne için kullanılır
prostacare ne için kullanılır

Prostacare Fiyat Bilgisi

Prostacare fiyat tek kutu için 99 TL olarak resmi sitesinde satışa sunulmuştur. 2 adet alımda fiyat 169 TL, 3 paket alım gerçekleştiğinde ise 249 TL’dir. Bu şurup fiyatını çok daha düşük fiyatlarda satan siteler güvenilir olmamakla beraber, sağlığı tehdit edebilir. Prostacare eczane fiyatı 89 TL olarak internet sitelerinde gösterilse de, bu fiyat satış sitelerindeki fiyattır.

Prostacare Hakkında Bilinmesi Gerekenler

 • Prostacare eczanelerde satılmadığı ve sadece siteler üzerinden satışı gerçekleştiği için güven problemi yaratan bir takviye gıdadır. Bu yüzden alım öncesinde daha önce kullananların tavsiyeleri dikkate alınmalıdır.
 • Prostacare orijinal olarak satın alınmalıdır. Aksi takdirde sahtesi sağlık açısından ciddi olumsuz etkilere neden olabilir.
 • Prostacare nedir ne için kullanılır gibi soruları sadece internet üzerinden değil, satışı yapan resmi sitelerin yetkililerinden de bilgi alınmalıdır. Bu şurup hakkında bilgi kısıtlıdır. Bu yüzden orijinal satış siteleri en detaylı şekilde bilgi aktarımı müşterilerine sağlayacaktır.
 • Prostacare zararları ve yan etkileri bakımından değerlendirildiğinde kısıtlı bilgiden kaynaklı olarak net bir kanıya varılamamaktadır.
 • Ürün N11 ve Gittigidiyor gibi sitelerde de satıştadır ve burada satış yapabilmek için resmi olmak gereklidir. Bu yüzden ürünlerin bu tür büyük markalardan alınması çok daha sağlıklı olacaktır.
BENZER YAZILAR  Saç Dökülmesine Karşı Alınabilecek Önlemler

Kaynak: mayoclinic / webmd

Yazar Hakkında

Merhaba Ben Kübra.. Eczane hizmetleri bölümü mezunuyum. Edindiğim akademik bilgiler ve sektör tecrübemin ışığında sizlere en yeni ve en doğru bilgileri ulaştırmaya çalışıyorum.

Yorum Yap

Yorumlar (10)

 1. Eczanelerde satılmayan bitkisel ürünleri ben tasvip etmiyorum

 2. Kesinlikle inanmayınız,tamamen kandırmacadır.Resmi site olduklarını belirten hiç birinde ulaşılabilir bir telefon veya iade edilebilen bir açık adres belirtilmemiştir.Yazılan yorumlar sahte ve hepsi uydurmadır.Paranız çok sa harcayın.Yorum yazdığı varsayılanlar daha 30 lu 40 lı yaşlardadır.Bu yaşlarda iseler çok yazıktır.

  • Çok haklısınız. Kesinlikle çok iyi araştırıp tamamen orjinal olduğunu kanıtlayan yerlerden satın almak gerekir. Ne yazık ki piyasada çok fazla sahtesi bulunuyor.

 3. Protacare adı altında sertleştirici satılan prostacare ultra şurup sertleşmeyle hiç alakası.yok bunların ben kullandım hiç bir faydasını görmedim sakın ha inanmayın hepsi düzmece ve kandırmaca almanızı tavsiye etmiyorum

 4. Neden eczaneler de satış yok. Ürününüze o kadar güveniyorsunuz eczanelere verin. Orijinal ürün nereden bulacağız

  • Ayhan bey Merhaba. Sanırım bir yanlış anlaşılma oldu. Bu ürün bizim ürünümüz değil satışını da yapmıyoruz. Bilgilendirme amacıyla ürünü inceleyip yazıyı yazdık. Bu sitede herhangi bir ürün satışı yapılmıyor. Tüm yazılar bilgilendirme amacı ile yayınlanır.

  • Çünkü beş para etmez bir ürün. Babam aldı hiçbir faydasını gormedi yani almayın.

   • Maksat ne? Prostat tedavisi ile hiçbir alakası yok. Amaç cinsel arzuları körükleyerek insanları iştahlandırarak satışı artırmak, satıp para kazanmak için çok etkinlikler yapılmış. Tedavi olduğuna dair yorum yapanlara ne demeli , kiralık yorumcular… “Haram helal ver Allah, o kulların yer Allah”

 5. Ismim onemli degil hiç faydası yok

 6. Bırakın bu işleri,sağlam yemek yiyin,meyve sebze taze yiyin,balık et yumurta bol bol yiyin.spor yapın kan hareket etsin cinsel organı kan hareket ettirir,kan damarlara gidiyorsa problem yok.bunlar hikaye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir