Burun Estetiği Yöntemleri Nelerdir?

Birçok burun estetikleri teknikleri söz konusudur. Bu bakımdan burnunuzdaki soruna göre en uygun burun estetiği tekniği sunulabilir. Fue,fut,safir fue ve dhi teknolojisi gibi birçok yüksek teknolojili burun estetikleri uygulamalarına başvuru yapabilirsiniz.

Burun Estetiği (Rinoplasti) Nedir?

Burun estetikleri yani rinoplasti burundaki çeşitli sorunların tedavi edildiği özel bir tedavi biçimidir. Bu bakımdan burun estetiği en çok uygulana estetik uygulamalar arasında bulunur. Yöntem üzerinden burun ucu kaldırma ve burun etleri alma gibi farklı işlemler yapılabilir.

BENZER YAZILAR  Şeker Hastalığına İyi Gelen Bitkiler - Besinler

Burun Estetiği Kimlere Uygulanır?

Burun estetikleri anormal bir şekilde büyük ve küçük buruna sahip olanlara,burun ucu düşük ve aşırı bir şekilde kalkık olanlara,burun içerisinde etler yer alanlara uygulanır. Bu bakımdan karın germe ameliyatından 2-3 ay sonrasında rinoplasti ameliyatı olabilirsiniz.

Burun Estetiği Nasıl Yapılır?

Burun kanatlarından kesiler açılarak burun içerisine giriş yapılır. Buradan burun kemik veya kıkırdak dokusunda gerekli inceltme işlemleri yapılır.

Burun Estetiği Sonrasında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Burun estetikleri sonrasında bilinmesi gerekenler arasında burun sağlığı korunmasıdır. Yöntemden sonrasındaki ilk 30 gün boyunca burun riskli ortamdan mutlaka korunmalıdır. Burun tamponu sadece doktor tarafından alınmalıdır. Bu süreç boyunca hastalar burun sümkürmesinden uzak durmalıdır. Burunla temas etmekten kaçınmalıdır. Bu süreç zarfınca hastalar yüz ve göğüsüstü yatış pozisyonundan uzak kalmalıdır. Bu pozisyonlar yerine sırt üstü yatış pozisyonu oluşturmalıdır.

Burun Estetiğinde Burun İçi Tampon Konulur Mu?

Burun estetiklerinde burun içi tampon konulabilir. Bu malzeme sayesinde burun olası darbelerden korunması sağlanabilir. Burun içi tampon genellikle kısa süreli etkili olabiliyor. Bu bakımdan burun içi kaliteli tampon konulmasıyla birlikte daha kaliteli burun şekline sahip olabilirsiniz.

Hastası Ne Zaman Taburcu Olur?

Burun estetikleri hastası genel olarak ameliyatın tamamlandığı günde taburcu edilir. Bu nedenle birçok estetik ameliyatlarda olduğu gibi burun estetikleri ameliyatları kısa sürelidir. Bu bakımdan ameliyat tamamlandıktan birkaç saat içerisinde hastalar kişisel eşyalarını toplayarak özel doktor klinik merkezinden ayrılır.

BENZER YAZILAR  Protez Diş Yaptırma Fiyatları Ne Kadar? Diş Protezi Maliyetleri

Estetik Sonrası Hastasında Çok Ağrı Olur Mu? Morluk Ya da Şişlik Olur Mu?

Estetik sonrası hastasında genel anlamda şiddetli düzeyde ağrılar meydana gelmez. Morluk veya burun üzerinden ciddi anlamda ödemler meydana gelmez. Sadece ameliyat sonrasında minimum düzeyde morluk ve ödemler meydana gelebilir. Bu yan etkiler son derece doğaldır. Tüm ameliyatlarda görülebilir. Doktorunuz tarafından verilen etkili ilaçlar üzerinden morluk ve ödemlerinizden birkaç gün içerisinde ağrısız olarak kurtulabilirsiniz.

Burun Estetiği Hangi Durumlarda Yapılmalıdır?

Burun estetikleri özellikle aşırı büyük ve küçük burunlarda,burun etleri olması durumunda yapılmalıdır. Burun içerisinde nefes alışverişi olumsuz yönde etkileyecek düzeydeki burun etleri sadece burun estetikleri ameliyatı üzerinden yok edilebilir.

Burun Estetiği Yaş Sınırı Var Mıdır?

Burun estetikleri yaş sınırı genellikle yoktur. Fakat işlemin en fazla 65 yaşına kadar uygulanması söz konusudur. Bu bakımdan bu yaş sınırı öncesinde burun estetikleri ameliyatınızı güvenle yaptırabilirsiniz.

Burun Estetiği Fiyatları

Burun estetikleri ücretleri düşüktür. Bu bakımdan ek ücret ödemeden bu ameliyatı sorunsuz bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Karın Germe Ameliyatı

Karın bölgesindeki deri sarkmaları ve kırışıklıklar sadece karın bölgesi gerdirme ameliyatları üzerinden yok edilebilir. Böylece karın germe işleminden sonra buruna yeni şekli verilir.

BENZER YAZILAR  Katarin Boğaz Ağrısına İyi Gelir mi? Nasıl Kullanılmalı?

Karın Germe Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Karın bölgesi gerdirme ameliyatları profesyonel anlamda uygulanır. Bu bölgedeki deri özel bir cihazla gerdirilir. Bu bakımdan karın bölgesi cildi daha sıkı olması ameliyat üzerinden kolayca sağlanabilir.

Karın Germe Ameliyatı Öncesi Neler Yapılmalı?

Karın bölgesi gerdirme ameliyatlarından öncesinde sigara ve kafeinden kaçınılmalıdır. İşlemden 8 saat öncesinden kaliteli uyku alınmalıdır.

Karın Germe Ameliyatı İyileşme Süreci

Karın bölgesi gerdirme ameliyatları iyileşme süreci sadece 1 hafta ila 10 gün aralığında farklılık gösterir.

Karın Germe Ameliyatı Ağrılı Mıdır?

Hayır, karın gerdirme ameliyatları ağrılı değildir. Tam aksine ameliyatınız tamamen ağrısız ve acısız olarak tamamlanır.

Karın Germe Ameliyatından Sonra İz Kalır Mı?

Karın bölgesi gerdirme ameliyatlarından sonrasında karın bölgesinden herhangi izler kalmaz. Bu bakımdan güvenle ameliyat olabilirsiniz.

Doğum Sonrası Çatlaklar Karın Germe İle Geçer Mi?

Doğum sonrası çatlaklar karın gerdirme ameliyatı üzerinden geçmez. Bu sorunlar için farklı tedavi alınmalıdır.

Karın Fıtığı Karın Germe İle Giderilir Mi?

Karın fıtıkları karın gerdirme işlemleri üzerinden giderilemez. Bu sorun için karın fıtığı ameliyatı uygulanmalıdır.

Karın Germe Ameliyatı Fiyatları

Karın bölgesi gerdirme ameliyatları fiyatları uygundur. Bu bakımdan en uygun fiyattan karın bölgesi gerdirme ameliyatınızı yaptırabilirsiniz. Ameliyat ücretine doktor sitesinden bakabilirsiniz.https://nisantasihastanesi.com.tr/karin-germe-abdominoplasti/ bilgi için hemen tıklayın.

Yorum yapın

1